» »

1:1 scaling in ATI

1:1 scaling in ATI

Ted ::

Ker se je pokvarila sem vrnil svojo 7300gt, zdaj pa se morem odločit ali naj vzamem nvidio ali ATI. Raje bi vzel kako ati HD2600XT pa me skrbi, da ATI ne podpira 1:1 scalinga (črni robovi ob straneh). Imam 226BW monitor ki hardversko 1:1 scalinga ne podpira, zares pa me ne mika imeti raztegnjene slike pri Warcraftu 3. Slišal sem da imajo ATI kartice s tem probleme, pa tudi da imajo center timings, ki 1:1 scaling omogoča. Zanima me, ali je kak lastnik HD2600XT kartice usposobil 1:1 scaling (sliko s črnimi robovi ob straneh) na widescreen zaslonu?
Mah...

Mavrik ::

V Warcraft III se da lepo nastavit widescreen resolucijo, tak da slika ni popačena.

Drugače pa, na Mobility karticah to dela, za desktop izvedenke se pa morda da kaj pohekati.
The truth is rarely pure and never simple.

Klemzz ::

sicr nimam 2600 mam pa 2900 in se da u CCC nastavit črn rob oz. 1:1 scaling.

Ted ::

Prepredel sem mnogo forumov (tudi atijevega) in zaključek je tak, da Catalysti 1:1 pixel mapping omogočajo zgolj po nekem naključju oz. v primeru da to podpira tudi monitor. Nesprejemljivo zame žal. Warcraft pa ne glede na resolucijo sliko razteguje.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

phenom ::

jz poznam ist problem mamtud 226 bw. Monitor je krasen sampri večini starejših špilov sliko raztegne. Pol moram skoz menjavat monitorje če hočem kak star špil igrat v normali, pri večini novejših špilov maš a itak že v ločljivosti igre tud opcijo widescreen in jekul, sam velik starejših tega nima.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica do 50 €

Oddelek: Kaj kupiti
91034 (816) t3hn0
»

HD 2600XT vs. GF8600GT vs. GF7600GT

Oddelek: Kaj kupiti
171665 (1542) strictom
»

Dell 2407WFP "Wide Mode" problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81214 (973) EvilDare
»

Igre in širokozaslonski 16:9 ekrani

Oddelek: Igre
352764 (1887) Jaffa
»

Nakup LCD monitorja za Igranje iger, lepo prosim za nasvete

Oddelek: Kaj kupiti
202341 (1750) DrSergioDJ

Več podobnih tem