» »

.asp na APache serverju

.asp na APache serverju

residual ::

Pozdravljeni vsi,

imam situacijo kjer moram prenesti .asp datoteke in .mdb bazo iz IIS na Apache...

Bazo sem pretvoril v Mysql format in jo uvozil brez problema, vendar še nisem ziher če je pretvorba kvalitetna, ker še nisem preizkusil aplikacije.
Problem je serviranje .asp z Apache strežnikom.

Ima kdo kakšno izkušnjo?

Poskusil sem z Mono in Xsp, zadeva deluje za projekte .NET torej za koncnice .aspx in podobno, medtem ko mi Apache .asp ne prikazuje. A bi moral kakšno Apache nastavitev popravit, recimo DirectoryIndex .asp dodat ali kaj podobnega?

Druga varianta: poskusil sem uporabiti konvertes asp2php, vendar je slabo konvertiral, sicer zadeva deloma deluje po manjših popravkih tipov spremenljivk. Kljub temu še zdaleč ni uspešno pretvoril kode in je potrebno veliko manualnega dela. Torej ni bi se rad še v kodo spuščal če je že napisana v .asp-ju.

Jaz bi rab samo da mi Apache .asp file (podobno kot .php) servira na strani! Prosim še za kakšno univerzalno dejo...

Lp

Gwanaroth ::

Lights often keep secret hypnosis..

residual ::

tudi to stran sem včeral gledal a se nisem podrobno spustil vanjo... mogoče zaradii PERL modula... bom vseeno poskusil,
hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASP spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
111135 (992) SkIDiver
»

Najboljši programski jezik za dinamičen html

Oddelek: Izdelava spletišč
443175 (2539) frenk
»

Kje ugodno najeti strežnik z Win?

Oddelek: Omrežja in internet
10968 (760) Loki
»

web hosting ki podpira asp

Oddelek: Omrežja in internet
231406 (1115) rage
»

web hosting - pay

Oddelek: Omrežja in internet
171501 (1264) UrMaN

Več podobnih tem