» »

Popravilo PCja

Popravilo PCja

smrad ::

Torej pred nekaj tedni se mi je PC pokvaril, sklepal pa sem, da se je matična pokvarila. Ampak popravilo sem vedno odlašal ampak na koncu sem se le odločil, da PC peljem na comtron. Danes pa so me klicali in sporočili, da oni ne morejo popraviti ker je šla matična ampak oni take matične ne morejo dobiti ker je prestara ( AsRock P4VT8+ ) vendar je rekel če sam dobim tako matično kje, da mi bodo rade volje pomagali pri vgradnji. Ali poznate kak drug model matične ki je podoben tej? Kje bi lahko ga lahko dobil za male pare? Lahko gre tudi za rabljeno, le da je dobro ohranjena.

kljucavnicar ::

Ce je racunalnik v garanciji ti morjo to oni popraviti, cetudi to pomeni da ti morjo dati drugo maticno notri.

smrad ::

Ne, ne računalnik ni bil kupljen pri njih temveč je bil narejen po naročilu pa še garancija je zdavnaj potekla.

kljucavnicar ::

Aja pol pa kr na Bolho.

smrad ::

Ja na bolhi sem iskal, vendar nisem našel enake matične kot sem si lastil prej ( AsRock P4VT8+ ). A mi lahko svetujete kak podoben model?

#000000 ::

Ma sej ni treba kupit točno te plate, kupi ekvivalentno tej, pomojem da jo na bolhi dobiš za 20-30 evrov, več je ne plačuj, ker ene 40 bi bila nova. LP

smrad ::

Najceneje kar sem najdu je bilo za 49€ iščem pa tako ki ima S478

kljucavnicar ::

Zgodovina sprememb…

smrad ::

Vendar ne podpira AGP 8x

Saintek ::

Imam občutek, da bi ti prej dobil kak rabljen računalnik, kot pa iskal neko plato, ki je očitno ni več nikjer ali nje podobne.

solatko ::

Odlična matična plošča za 478 procesorje, glede na to da ni zanimanja na licitaciji, se probaj dogovort s prodajalcem - prodaja jo že zelo dolgo (začetno ceno pred meseci je imel €100)
http://www.bolha.com/oglas2213587
Drugače so pa plate za ta tip procesorja sorazmerno drage, saj se splača kupiti samo čipset 865 ali 875, ki podpirata vse funkcije teh procesorjev - so pa zato te plošče kvalitetne in stabilne (pa niti ni važno od katerega proizvajalca so).
Govoril sem s prodajalcem - proda jo za €60 takoj je pa iz Ljubljane - pokliči ga na 051-817-974 - plošča je nova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

knesz ::

Jaz imam eno novo Asrock, P4i65G, cena je pa 59,55 EUR + poštnina. Plata je nova in z garancijo (trgovina).

Pošlji mi ZS, če te zanima.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ko polna skladisca starih processorjev srecajo izdelovalca plat ...

Oddelek: Strojna oprema
385694 (4081) Riff
»

Stabilen mali tih...

Oddelek: Kaj kupiti
473279 (2063) PrimozR
»

Nova plata, procesor in rami...do 200 ojrov

Oddelek: Kaj kupiti
301977 (1356) pinx
»

Nakup matične plošče!

Oddelek: Kaj kupiti
71178 (271) bluefish
»

Katero osnovno ploščo kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
91190 (980) aco111

Več podobnih tem