» »

Klik NLB ne gre sploh

Klik NLB ne gre sploh

Mercier ::

Ima še kdo te probleme?

Jih kdo nima?
  • spremenil: Mercier ()

KuhaR ::

Povej kakšne probleme imaš????? Jaz jih nimam razen ob konicah (15 v mescu gre počasi).

Sergio ::

meni tretnutno ne dela.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

KuhaR ::

Napaka je na vseh strežnikih in jo po zadnjih informacijah odpravljajo in naj bi v kratkem vse delovalo.

Mercier ::

Upam, da bodo uredili. Ne bom valda v banko hodil . :D Se mi pa malo zdi, da bi NLB lahko imela take stvari bolje urejene.

Moram nekaj denarja v državo uložit v najkrajšem času. Zakaj? Ker je po osmih dneh dupla cena. :D

KuhaR ::

Klik dela.:D

Mercier ::

Huh, pri meni je še vedno: The page cannot be displayed

KuhaR ::

Še zmeri dela8-)

milosm ::

Js s Klikom (zaenkrat) še nisem mel težav, pa ga mam že kr lep čas. Vse dela kot mora. :D

Mercier ::

Proradilo! :)

genni ::

Ne DELA ! :))
genni - gen ni !

kleDo ::

jest sm s klikom čist zadovoln... najbol pa je to, da mi ni treba v vrsto u banko pa še takoj vidm kdaj mi iz študenta kkšn dnar nakažejo :)
po drugi strani mi pa tud na vsa vprašanja odgovorijo zelo hitr in dobr.

Sem pa tud že mel neki problemov, ampak na mojem računalniku.

npr. možnost je, da cookiji niso omogočeni (to se mi je že npr. zgodilo)

al pa obstaja možnost, da ti ne najde certifikata. npr. enkrat se mi je zgodil da mi klik ni delu, pol sm pa za foro probu certifikat še enkrat uvozt v MSIE in je delal. Verjetno kakšen bug od Windowsow...;((

LP, kleDo

PaJo ::

No ce se ze pogovarjamo gelde teh elektronskih bank, je meni resitev ki jo imajo na Novi KBM boljsa, ne rabis nobenih certifikatov ali kakih takih jajc, namrec za sam vpogled v stanej rabis le geslo in borowser, ce pa zelis placevat mas pa dodatno PIN kodo in SecureID karto, v glavnem po moje dosti boljse kod ti certifikate, ki jih je treba uvazat, sploh je blem ce zelis gledati stanej iz vecih lokacij in ne samo iz ene, ker potem rabis certifikat nekej shranje, kar pa tudi ni vec tako varno:(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

roscha ::

PaJo: Podobna fora kot Abanet na A-banki. Za pogled stanja je dovolj browser in geslo, za transakcije pa rabiš certifikat + geslo. Vsaj z ekonomskega stališča uporabnika je certifikat verjetno cenejša varianta kot smart card reader+ kartica...

by!

hot-stuff ::

Tistemu ki ne dela Klik naj preveri če mu je potekel certifikat ker v tem primeru te ne spusti v klik.
certifikat poteče po 2 letih se mi zdi zato dobis novega in stran ti bo zopet delala. Če pa ni to pa mal preglej če ti kakšen firewall ali podobna zadeva
blokira dostop.

LP

PaJo ::

roscha: glede uporbniskega stalisca je certifikat seved bolj poceni, se strinjam, amapk takrat ko sem jaz iskal eletronsko bancnistvo ga se na Abanki niso imeli in sem raje presedlav na NKBM, no sem pa zelo zadvoljen, nima kaj rect.:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Kekec ::

Pajo tvoja izjava:
ne rabis nobenih certifikatov ali kakih takih jajc, namrec za sam vpogled v stanej rabis le geslo in borowser, ce pa zelis placevat mas pa dodatno PIN kodo in SecureID karto


si reku da namesto 1 stvari (certifikat) rabis samo 2 (PIN, SecureID) a se ti ne zdi da je vseeno bols met samo en certifikat pa mirna bosna! Kot pa neke Pin kode pa SecureID ki niso vezane na computer in ti jo lahko lazje ukradejo kot pa en certifikat!

Nevem mogoče se motim ampak meni je certifikat boljši!

tejka ::

hot-stuff:

Ce ti potece certifikat, te NLB na to opozori ze kak mesec prej preko maila, novega ti posljejo pa priblizno 14 dni prej, tako da ne more kar "iznenada" poteci. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: tejka ()

Kekec ::

Aja pa še to če spremenite kake vitalne dele računalnika al pa geslo od uporabnika na sistemu se vam certifikat zaklene!

PaJo ::

Kekec: Ja glede kraje je res tezje ukrasti certifiakt kod kartico, ampak meni se glede vpogleda zdi lazje brez tega certifikate, pa folk non-stop jamra da jih nekaj zeza, pri meni pa dela ali pa ne in ni potrebe po kakem certifikatu:D
No sicer pa ti bom povedal da te problemi z certifikatom so se minimalni, namrec v firmi ze lep cas uporabljamo elektronsko bancnistvo(bili celo eni prvih v SLO) in vem da so sami krizi in problemi, pa ceprav se gre za firme, res bodo vse banke morale svoje sisteme naredit bolj zanesljive:(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

pivmik ::

Botte srečni, da vam sploh kaj dela!
Jazst imam račun v Banki Koper, internet storitev pa se imenuje i-net banka.
Zadeva preprosto SUXa!!!
Nič ne dela! Sem hotel plačat položnico, vpišem podake(imajo nek glup program v JAVI!!!) pošljem, mi napiše da je poslalo a v bistvu položnica ni potem nikoli bila poslana in plačana, tako sem moral "ročno" nest na pošto in plačat. Potem enkrat sem zahteval kraditno kartico MasterCard preko te i-net banke, spet vpišem podatke in pošljem, potem mi napiše, da mi bodo poslali obvestilo v roku 5 delovnih dni, čakam 1 teden, 2 tedna, 3 in nič! Čez neki časa poskusim še enrat in nič, pol spet nekaj dni kasneje poskusim, počakam nekaj dni in KONČNO dobim obvestilo, da ne morem imeti kartice, ker nisem polnoleten. To je blo pred približno 1 ali 1,5 leta nazaj.

Gledam lahko samo moj tekoči račun, ne pa tudi deviznega. Ta Banka koper je prav gnila. Aja, pa imajo Windows strežnik, ki je ena smet kar se tiče varnosti, no vsaj mislim.

Upam da sedaj, ko jih je kupilo neko italijansko podjetje bo kaj boljše, osnovno spletno stran so že prenovili, i-net banko pa zaenkrat ne.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

roscha ::

Picnik: Ne boš verjel kako se mi smiliš. Če si nezadovoljen zamenjaj banko. Povsem preprosto. Sam sem imel podobne peesdarije z Gorenjsko banko in sem enostavno šel na Abanko, kjer jih moram zaenkrat samo pohvalit. Prejšnji tepci na Gor. banki so se do mene obnašali kot da sem jaz tam zaradi njih ne pa obratno...

by!

Tr0n ::

Stanje lahko pri NLB preveris preko telefonskega odzivnika. Hitreje in ceneje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pohekani bankomati na štajerskem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6617200 (12263) solatko
»

Marčevski napad na RSA kompromitiral žetone SecurID

Oddelek: Novice / Varnost
4312969 (10920) MyotisSI
»

e-bančništvo: PIN "kalkulator" v. kvalificirano digitalno potrdilo

Oddelek: Informacijska varnost
418072 (7126) krneki0001
»

Internetno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419424 (15110) Tilen
»

Elektronsko bančno poslovanje

Oddelek: Loža
346624 (4490) Primoz78

Več podobnih tem