» »

NTFS različna verzija?

NTFS različna verzija?

flukturr ::

Torej, tale kompjuter me že pošteno jezi...

Na disku sem s Partition Magicem ugotovil da imam unallocated space velikosti 7 MB.
Iz tega sem naredil logično particijo in jo hotel združiti z večjim delom diska.

Pa ne gre... (Glej sliko).





Prvo me živcira kaj so mi sploh ko so mi prodali disk dali to čudno particijo gor in drugo, kakšne so to verzije NTFS sistema?
Vem da imajo različni Winsi različne, ampak jaz imam na eni particiji (C) sistem WIN XP, drugo particijo (J) sem pa tudi sformatiral z XP-ji potem ko sem jo naredil..

Čudno!

Torej kaj mi svetujete, kako naj to popravim? Pri sveži inštalaciji lahko mergaš particije?

TNX, F
  • spremenil: flukturr ()

paljer ::

Mah, kaj vse ne vidiš danes. A gre za življenje in smrt teh 7 MB. In vsak disk ma to foro, zakaj to, bo pa kdo drugi povedal.

flukturr ::

Aja... vsak disk?... zanimivo. Sem jih dal skozi že kar nekaj, pa to vidim prvič.

Je pa res da je to moj prvi SATAII disk.
Z zanimanjem pričakujem razlago te 'fore'.

In ja, 7 mb nealocirinega prostora če ne vem za kaj je tam, me moti. Sori, tak pač sem.

lpF

bosstjann ::

zakaj pa namesto združitve preprosto ne razširiš praticije

McHusch ::

To imajo windowsi neko foro, da lahko potem narediš dynamic diske (softverski raid). Mislim, da je to to.

solatko ::

To ni unallocated space, temveč tistih 8MB spomina HD, ki pa ga bios zazna kot nedefiniran prostor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako namestiti pATA poleg sATA trdega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
7947 (823) Malcolm_Y
»

Zunanji trdi disk

Oddelek: Strojna oprema
151343 (1103) lompo
»

Vista mi je pri instalaciji "skrila" particijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
71060 (938) krneki0001
»

[Windows] Kako odstraniti Linux particijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
627820 (6904) buneech
»

making partition

Oddelek: Pomoč in nasveti
6884 (815) Krtek

Več podobnih tem