» »

Boot screen v windows xp se ob prvem zagonu ne prikaže!

Boot screen v windows xp se ob prvem zagonu ne prikaže!

mihap ::

Ob prvem zagonu računalnika, se mi boot screen ko se nalagajo windows xp professional ne prikaže. Na zaslonu je samo v zgornjem delu neka čudna barvasta črta preko celega ekrana. Zgleda ravno tako, kot bi vse skupaj zmrznilo, toda windowsi se naložijo normalno in se direktno prikaže Loogon Screen. Ob ponovnem zagonu računalnika, ko je ta že malo ogret, se boot screen od windowsov normalno prikaže. Ali kdo ve, kaj bi lahko bil vzrok temu? Ali možno da je kaj narobe z grafično kartico? Windowse sem že 2x na novo naložil, pa je problem še vedno isti. Imam tudi najnovejši BIOS na matični plošči. Grafična kartica je Gigabyte Geforce 6600 GT, matična intel D945SN, 1GB Pratriot ram, procesor P4 3.0. Na servisu so dejali, da je problem v Windowsih, toda ponovna inštalacija Windowsov tega ni rešila. Za morebitne odgovore in nasvete se vam lepo zahvaljujem.

mihap ::

Se mogoče še komu dogaja kaj podobnega in kako je rešil težavo?
lp

bluefish ::

zaženi v SafeMode in poročaj. Sicer pa si mi kaj posebnega o tvojem problemu ne sanja.

mihap ::

Ne ker niti ne pokaže boot screena, kjer zbereš al hočeš safemode in še nekaj ostalih možnosti. Če zberem safemode na pamet, gre zadeva normalno naprej. Imam tudi dual boot Windows xp in Vista in že tega ne prikaže. Če izberem na pamet, gre zadeva normalno naprej.

solatko ::

Windows repair


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasen zagon sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
202098 (1561) Compufreek
»

Windows se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
291944 (1535) GummyBear
»

Problem ob zagonu windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
6888 (827) shany
»

winxp logo brez...

Oddelek: Operacijski sistemi
5808 (684) reeves
»

Kako Priti v BIOS, prosim pomagajte, nimam več idej.

Oddelek: Pomoč in nasveti
77124 (6912) Alkop

Več podobnih tem