» »

Novi rami pomoč

Novi rami pomoč

RedReaper132 ::

Rad bi si kupil dodatne rame saj s 512 ne gre več. Problem je v tem da imam RAM DDR 512MB pc400 Kingst rame ki so DDR torej po mojem DDR1. Gledal sem po spletnih straneh in tam prodajajo samo rame ki so DDR2. Moje vprašanje, ali mi bodo delali rami ki so DDR2, kupiti nameravam 1 Gb. Gledal sem na strani www.comshop.si
Prosim pomagajte:O

pranko ::

Ne bo šlo, kupit morš DDR rame!
Tuki maš DDR rame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pranko ()

RedReaper132 ::

Samo zakaj so potem DDR enkrat dražji od DDR2 če pa so starejši. Npr. 1Gb DDR2 stane 40-50 evrov, 1Gb DDR pa stane 80-90 evrov?????

The_hammer ::

Ker se temu pravi trženje... Teh ramov ne delajo več tako pogosto, saj je to že zasterela tehnologija,... (zastarela:8) ) Pač velika večina uporabnikov sledi razvoju in posledično opustijo vse kar je starejšo ker ne morejo več igrati, delati itd. z staro šaro, saj tudi programi ali igre zahtevajo venomer več, se pa najdejo še drugi uporabniki, ki imajo še zmeraj ddr kot jo to vidno pri tebi in ne rabijo več saj lahko normalno pogledajo kakšen film itd. cene pa dvignejo saj prodajalci vedo, da se bo našel še kdo ki bo to rabil... Evo zabluzo sm ko en bik, ziher se bo še kir najdo ko bo bolj lepo razložo:8) :D
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dati RAM v laptop (prenosnik)

Oddelek: Strojna oprema
395434 (4295) Pyr0Beast
»

Kje kupiti star RAM za prenosnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
274878 (4313) Smukecc
»

Podražitev ramov za 40%

Oddelek: Kaj kupiti
424232 (2242) opeter
»

vprašanje o RAM-ih

Oddelek: Strojna oprema
182210 (1848) mailer
»

OCZ rami s BH-5 čipi

Oddelek: Kaj kupiti
351721 (1146) Primoz78

Več podobnih tem