» »

Navijanje Cel 500

Navijanje Cel 500

Domy ::

Bok!
Mam Cel 500 in plato MSI 6163 Pro. Hladilnik je Titan D5T, pasta Artic silver. Problem je pa sledeč. Ko ga navijam mi gre samo do 75 FSB kar je več 78,81,83... pa crkne al se pa noce zbudit. Na strani overclockers.com in na drugih straneh je napisano in stestirano na 81 oz. 83 FSB. Zakaj men noce delat na vec. Temp. pri 75 FSB je max 32 voltaža pa je 2.10 oz. 2.20. :O Help!!!!!!!!!!!!!:
DoMi

Spajky ::

proc zgleda neče več pa pika! jaz imam trenutno 400@570 z defolt voltažo, probaj pa še premestit ram: 1slot največji ram in 3slot-proti robu drugi ram; izbegavaj vmesni slot!!! če imaš previsok cooler uporabljaj samo zadnji ram slot! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Jebiveter ::

Probaj ga nekaj casa furar na tejh nastavitvah, da se malo privadi! Potem lahko probas tudi na vecjih frekvencah. Moj 500@608 dela pri 81FSB/2.05Vcore z retail celeron hladilnikom z 8cm ventom! Tako dela na BX Master ze 1 mesec!
Ce bo Spajkyju ratalo dobit Epox BX6 (taka kot moja pokojna) bo slo se dosti visje (sm imel na BX6 FSB(=AGP) na 88MHz@2.15Vcore z enakim hlajenjem!)
Je pa res, da je prej delal pol leta na 625 (83fsb) Tako da mores malo pocasi to stelat, da pripravis proc do takih frekvenc.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Domy ::

Na 75 FSB je ze kar pol leta in ni videt, da bi se fant spomn mal hitre delat. Probavou sem ze marsikaj, tako da sem celo adapter zlomu, ker je bil hldilnik prevelik. Rami drugje ne morejo bit kot na zadnem slotu ker itak ni prostora. Zgleda, da je edino kar mi ostane al kupt no procesor al pa najdt majstra k mi bo mal proc zbusu, da bo bolj raven. Se mi zdi, da je na sredini kr orng udrtglede na robove, celo prevec tudi za silver pasto.

Kaj pa Chipset voltage? Na kolk je dobr met?

lp
DoMi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pretvornik za slot 1

Oddelek: Strojna oprema
352175 (1776) Spajky
»

c1000@1330

Oddelek: Navijanje
181820 (1404) Spajky
»

Tualatin+BX-brezPowerLeap-a !!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262377 (1650) HardwareMaster
»

FSB ne gre cez 83

Oddelek: Navijanje
201411 (1150) migič
»

Abit BH6

Oddelek: Strojna oprema
231648 (1400) Loki

Več podobnih tem