» »

rabim mnenje o prenosniku

rabim mnenje o prenosniku

sebanakis ::

Prijateljica bi si želela kupiti prenosnik, ki ga je videla v hoferju, kjer je njegova cena 700 €. Ker sem sam pregledal, kaj je vse v njem, me zanima še vaše mnenje o tem. Rabi ga za tehnično risanje v autocadu, ima brezzični internet, 2 gb rama, 160 gb diska, wisto, intel pentium dual core procesor 1.86 ghz, grafična 128 mb od intela.

kakšno je vaše mnenje o tem??
prosim za iskren odgovor

hvala lepa
sebastjan

opeter ::

Na Medion prenosnika misliš, ne?
Za vse našteto bo zgoraj opisani prenosnik več kot dovolj. Po mojem je zelo dober nakup.

sebanakis ::

ja mislim na medion, skrbelo me je samo zaradi grafične kartice, vendar sem ugotovil, da je 128mb shared, tko da za njeno potrebe več kot dovolj, saj riše v avtocadu načrte za hiše in podobno. hvala za odgovor

lapajne ::

kk se pa riše u avtocadu? js sm se zajebavu 2 dni pa nč nism zaštekov...a je to šla na kkšn tečaj?

sebanakis ::

ona je študentka na fakulteti za arhitekturo, drgač pa majo tm razpisane tečaje, pa se lahko priključiš k skupinam

michel ::

+ dobra konfiguracija
+ cena



- Medion
- Hofer
- grafična kartica

opeter ::

cilic1, vseeno je ali kupiš HP-ja, Lenovo, Apple-a (MacBook, ne Pro) ipd. saj se vsi izdelujejo v istih tovarnah na Kitajskem. Znamka Medino ni tako slaba.

Sicer pa je to subjektvino mnenje. To da te vleče neka znamka ne pomeni ama ništa, saj nima več nobene povezave s kvaliteto (vsaj ne tako globoko kot pred desetletjem/i)

MEDENA ::

spet en LOL hofer akcije.

http://www.comshop.si/Article.asp?artic...

dost diska, dober proc, dobra grafa, dobra cena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

primzx ::

Ali bo ACAD uporabljaja 2D al tudi 3D?. Ker če je odgovor pritrdilen, potem je ta grafa za en K****.

sebanakis ::

Kolikor sem seznanjen tudi 3D! potem je bolje da ji ga odsvetujem ali se da z njim delat????

lapajne ::

ma naj kupi anni FL-90!

bad_gams ::

Mene pa zanima če ima zgoraj omenjeni računalnik BLOOTOOTH. V primeru da ga nima obstaja kakršnakoli možnost da bi ga "vgradil" v prenosnik.

roba87 ::

MEDENA ta prenosnik ima od 3.9kg in več 8-O .. boga ženska bo pruh dobla...

bond007 ::

Ta iz hoferja ma tut 3 leta garancije (comtron 1 leto), pa windowse dobiš zraven, poleg tega je lažji ko ta iz comtrona, ima več rama, boljšo proc, večji disk, da o malenkostih kot je vgrajena web camera, priložena torbica in miška niti ne govorimo :)

Ima pa ta comtronov dosti boljšo grafično - ampak če ne igraš iger to niti ni pomebno.

ČE bi jst kupoval bi šel oba sprobat - odločilno bi bilo kakšne kvalitete je ekran in ohišje pri obema...

MEDENA ::

kaj je z vami comtronov nima 3,9...napaka pri opisu 100%...nekje 3kg ma max.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik iz Hofer-ja

Oddelek: Kaj kupiti
4215813 (4364) MIRAN67
»

nakup PCja - Hofer ponudba (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
587800 (4687) MadMax
»

Nov i3 komp (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7213622 (11279) opeter
»

Medion akoya e7330 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
929000 (5591) Vorlon

Več podobnih tem