» »

Navadn vent?!

Navadn vent?!

rap3r ::

Mam dva navadna venta kuplnea pri ic elektroniki! To sta una 8x8 cm z nekje 4000 obratov z molex konektorji nakonc! Zanima me če se da tema dvema ventilatorjema dodat še treto žico s katero bi meru hitrost vrtenja in pol z speedfanom tud nadzoroval hitrost vrtenja, tko bi se mi kišta ful bl utišala, to sm že naredu z mojim volcanom! Je kdo že to probu?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rc-car ::

1. Kolkor vem moras met za SpeedFan prikloplen vent na MB
2. Ti mas na molexu
3. Mal tezko bos dodal rumeno zicko (merjenje obratov) oz. sploh ne vem ce je to mozno
4. Kupi si potenciometer in bos imel se boljsi nadzor nad ventiltorjem

8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

rap3r ::

Ne sm dou molex stran pa mam zdej na plati prkloplen! Rabu bi sam še un tret kabl A rumena žica je posebna al kaj? A usi ventilatorji podperajo to da jim lahk dodaš rumeno žico? Tud v potenciometrih razmišlam sam če se da to z dodatno žico narest bi rajš k pol speedfan sam štima hitrost!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

msmiha ::

To se ti pomoje ne splača, ker moreš kupit še senzor za merjenje vrtlajev in pa potem vse skupaj zmontirat. Rajše si kupi ventilator že s tem senzorjem.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Highlag ::

Ventilatorju ki nima vgrajene funkcije za merjenje vrtljajev tega ne boš mogel dodati

rap3r ::

aha seprav da je bolš da si poleg regulatorja za glasno dam še dva regulatorja oz a bi bil en dost za ventilator na spredno stran?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Spajky ::

Highlag, lahko se naredi elektronika /še kar enostavna/ za to da prikazuje obrate, sam sem si to probno naredil, ker pa kaže pri enih ventih duplo obratov, pri enih pa prov, je treba met proggy, kateremu lahko štelaš divizor= MBprobe! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

rap3r ::

Ej spayki a bi ti lahk to men tud naredu za plačilo seveda?:8) Piš na mail
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Tjulenj ::

Spajky: tole pa tut mene blazno zanima koko bi navadnmu ventu meru vrtljaje... se priporocam za vec info :)

Spajky ::

Evo tukaj DownLoadajte ! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

migič ::

Dej povej naslov, ker se mi ne da nasnemavat Netsc....8-)
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

rap3r ::

Ja hm kje bom pa jz to naredu k znam komi lotat? Spayki a ti bi to naredu za plačilo?:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Spajky ::

Pa najdi kakga frenda v bližini, ki to zna a ne? 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

rap3r ::

Če bi kdo znau k ga poznam vrjem da bi ga prosu sam neznam!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz +12v na +7v modifikacija ventilatorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202833 (2337) Pyr0Beast
»

Homemade fan controler (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9511184 (9248) SodVina
»

Stikala za ventilatorje

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
312705 (2217) T0RN4D0
»

Čemu služi rumena žica na ventilatorju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292599 (2217) segi
»

Ventilator iz CONRADA (alien-w)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311821 (1385) alien-w

Več podobnih tem