» »

Tiskalnik ne tiska

Tiskalnik ne tiska

virusss8 ::

Imam nekaj mesecav star tiskalnik HP Photosmart D5160 in imam velik problem. Tiskalnik namreč ne tiska... Naložil sem tudi najnovejši skupek gonilnikov in programske opreme, vendar ni nič boljše. Ko pritisnem gumb "natisni" se tiskalnik zbudi, potegne papir na mesto za začetek tiskanja, postavi glavo na začetek papirja in od tu dalje nič. Stoji in ne naredi nič, lučke pa utripajo kot da tiska. Potem pa čez recimo pol ure se odloči in dokument do konca natisne. Redkokdaj ga pa sploh natisne... Tudi ko vstavim pladenj s cdjem si ga samo potiska ven in noter natisne pa nič. Zanimivo je to da sem zadevo priključil na drug računalnik kjer tiskalnik normalno tiska..Mislil sem da je kakšen problem z OS ker sem res imel že skoraj tri leta nameščene win XP in sem naredil svežo instalacijo in takoj ko sem naložil vse kritične gonilnike za sistem, sem se lotil tiskalnika...in ni mi uspelo! Še vedno ne tiska... Ima kdo kakšno idejo kaj lahko storim?

LP, virusss8
Tux is my best pal!

Amadeuss ::

Si ga probu priključit na drug USB port?

virusss8 ::

sm probu ja...drug tiskalnik mi normalno dela na tem portu, a ta noče! Še kakšna ideja morda??
Hvala

LP, virusss8
Tux is my best pal!

virusss8 ::

čedalje bolj čudno...Tiskalnik mi je začuda delal normalno sedajle približno 2 tedna...čeprav mi je uspelo natisniti samo 2 dvdja pa je vse ostale dokumente tiskal normalno. Sedaj pa je spet vse po starem. Ne tiska ne dokumentov, ne dvdjev(oz. cdjev) - skratka isto kot prej. Sumim da je mogoče kakšna krivda pri microsoftu in njegovih popravkih?? Namreč na drugem računalniku imam xp service pack samo enko in printer dela normalno...Kolega pa ima sp2 in enak printer, in je imel podobno težavo ko je bil tiskalnik še nov, potem pa se je kartako uredilo in sedaj mu deluje normalno...
Kaka ideja?

Hvala in LP, virusss8
Tux is my best pal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrata tiskalnika v okvari?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152545 (2400) Duhec
»

Winfast tv tuner in X-Fi sound card

Oddelek: Zvok in slika
52314 (2268) Sixty9
»

popačen zvok v windos media player

Oddelek: Zvok in slika
81197 (1110) Swiwer
»

Zatikanje zvoka in slike

Oddelek: Zvok in slika
101314 (1205) boss-tech
»

Kako uporabiti Avtozvočnike za računalnik?

Oddelek: Zvok in slika
51061 (941) virusss8

Več podobnih tem