» »

Nokia N95

Nokia N95

tx-z ::

Torej tale mobitel, mam 2 premisleka zakaj ga ne bi kupu.
1) zaslon
2) baterija

Čud me da ta nokia nima nobene trde zaščite za zaslon, pa me zanima če kdo ve kko se to pol sploh obnese? Prot udarcem, pa če maš mobitel dost v hlačah pa tko.. Mam občutk da ni to lih velik vzdržljivo, al se motm?

Glede baterije sm prebrou da ni lih vzdržljiva..Ene 8ur polne uporabe, pa je že prazna. Oziroma nekako 3 dni normalne uporabe. To se mi še ne zdi mal, sam kakor vem se to pol po parih mescih še za polovico zmanjša...Al so se baterije glede tega kej zbolšale?

Pa če ga ma kdo; a je vreden nakupa, al je še kšna slaba stran?

Hvala;)
tx-z

M-XXXX ::

Ne vem kje si pobral da je zaslon zanič? Zaslon je doličen!
Glede baterije: Meni zdriži 3dni normalne uporabe (prižgan ponoči), nazadnje mi je zdržal okoli 5-6ur predvajanja MP3-jev na zvočnik (baterija na začetku ni bila čisto polna), in tudi po enem mesecu zdrži ravno toliko kot na začetku!
Sam ga nosim v hlačah in nimam nobenih problemov, le že je žep tesen se občasno malo odre (ne do konca)

tx-z ::

Ne pravm da je zanč, sam pač kr po teh navadnih mobitelih bi lah skaku po zaslonu ap neb blo nč kr je zaščitna plastika čez; tle pa ni nč posebnga..zato me zanima a je dost vzdržljiv če maš u hlačah pa se skos drajsa pa tko..
tx-z

M-XXXX ::

Skakal sicer nisem po njemu, nisem pa imel do zdaj NOBENIH težav (pa ga imam vseskozi v žepu)

tx-z ::

Kakšno bi blo pol tvoje mnenje? Zelo priporočaš, priporočaš, ne priporočaš, zelo odsvetuješ? :))
tx-z

M-XXXX ::

Prej sem imel N70, ki je tudi zelo dober telefon, ampak je N95 v vseh pogledih bolši! Zelo priporočam!

TheoryX ::

bolši že bolši, pa dražji tudi dražji
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

tx-z ::

Baje da bo izšla nova nokia N95 klik ..slika iz tle

A kdo mogoče ve če bo to kej kmau v sloveniji? Kr tale baterija zdjšna zna bit kr problem k bi mogu skos pount:\ Tle bi vsaj mau bol blo ;)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Pouh ::

že zdj se da mnde dobit neke druge baterije, samo so se +1 cm debelejše od zdajšne(pride še zadej drug, debelejši pokrovček). zdržijo pa precej več.

drugače kolikor sem uspel preizkušati n95, je kr fino telefon. Lepo hiter(za symbian), velik ekran. Samo moraš uporablat obe roki (z eno ga komej držiš), pa še grd je zelo.

ps: škoda da zravn ne dobiš enga ruzaka da lahko mobitel še kam sabo vzameš:)

gensi ::

Pred dnevi sem se igral z N95.
Osebno me moti, da takoj, ko telefon odklenem, slišim piskanje na zelo visoki frekvenci.
Menite, da je to le slučajna težava telefona, ali gre za hujšo napako, ki se pojavlja na vseh aparatih?
L.P.
I.

root987 ::

Ne vem, bi rekel da je to problem specifičnega telefona.

Kolikor sem se igral z maminim telefonom podobnih problemov nisem zaznal.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

BB4l ::

ta high pitch sound je pri vseh n95. odvisno je pa od uporabnika ce zadevo slisi (stopnja gluhosti :P ). recimo, jaz slisim na levem usesu slabse kot na desnem ta pisk.. :)
"We ride together, we die together...BadBoys4life!!!"

Reaper ::

LP, da še jaz podam mnenje o svoji n95. Pred tem telefonom sem imel že precej aparatov, navadne telefone, PDA-je itd- med njimi se je našel tudi kakšen PDA za 850€ in moram reči da ga nokia v vseh pogledih prekaša. Čeprav zaslon nima neke posebne zaščite, je pa zato zelo prožen, tako da bi bila potrebna res velika sila da bi počil, če pa naprimer telefon pade na skalo direkt na zaslon, je pa na vsakem telefonu velika možnost da je zaslon počil.

glede baterije, baterija pri meni drži 2-3 dni intenzivne uporabe, avtonomija baterije se ob pravem polnenju s časom podaljšuje, ne pa razpolovi :\ , telefon polniš ko javi da je prazen in ga odklopiš ko javi da je poln

pa še glede zvoka v slušalki, vsak telefon ob prižganem zaslonu spišča neko določeno frekvenco, katera nekatere ljudi moti drugih pač ne, vse je odvisno od posameznika. Ta zvok se pojavlja zaradi same osvetlitve zaslona, če ste pozorni, tega zvoka ni kadar je zaslon v pripravljenosti. Tudi CRT zasloni spuščajo neko določeno zvočno frekvenco, kar pa je po mojem mnenju plod osveževanja zaslonov in kondenzatorjev

Nasplošno o telefonu: telefon je super, če bi se še enkrat odločal za nakup bi ga še enkrat vzel, ker je čez moje roke šlo ogromno aparatov skoraj vseh znamk ki so na voljo pri nas, vendar ves čas pri meni domuje vsaj ena Nokia, prej ej bila to N70, zdaj se je za naslednji 2 leti ali več pri meni zasidrala N95

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Symbian se dokončno poslavlja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
6914505 (12040) PrimozR
»

HTC Desire vs Nokia N8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10215676 (11211) AvtoR
»

Nokia E51

Oddelek: Mobilne tehnologije
344517 (2658) adinfinito
»

Kater mobitel naj kupim kot sedanji lastnik Nokio 6310i ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
202201 (1718) Ciklamen
»

Prve slike iPhone ubijalca iz Nokie (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
9014233 (9271) Keyser Soze

Več podobnih tem