» »

Težave z diskom

Težave z diskom

bobby ::

Imam eno zanjimivo težavco z Maxtorjem 120gb na ide

V bistvu je zadeva sledeča. Na disku sta 2 particiji, sistemska in pa ostalo. zgodilo pa se je ko sem se igral z linuxom, da so se vsi podatki recimo temu trajno zapisali na disk. Ne pomaga formatiranje, LLF, brisanje itd itd. Podatki so vedno gor. Lahko se boota iz tega diska, sistem (win2k) se bo postalil in zadeva bo laufala tud po več dni, filme premetaval iz particije na praticijo, bral oz gledal film, vse normalno. Ampak ko resetiram comp, je ponovno enako kot je bilo pred parimi dnevi. Vse tisto kar sem brisal, premetaval itd itd kot da tega nebi naredil.
Ostane prejšnje oz prvotno stanje. Kaj sem naredil in kako, pojma nimam. Je slučajno kdo imel podoben primer?? Mogoče sem v coni somraka? :D

lp
b.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Azrael ::

Verjetno brca v temo, je bil na disku nameščen kakšen SW, ki oponaša Radix kartice? Vsaj za Windows nekaj obstaja in potem ne pomaga nobeno brisanje, kopiranje ali formatiranje, stari podatki se na koncu spet vrnejo.

Nekatere AOpen matične plošče imajo funkcijo EzRestore, ki deluje podobno. Če jo je Linux znal izkoristiti, tudi to lahko razloži tvoj problem.

Kako sedaj zaplet rešiti žal nimam pojma. Linux je meni preveč neznan.

Mogoče bo pomagalo, če poveš kateri Linux distro si testiral, obstaja možnost, da ti bo znal svetotati kdo, ki ta distro pozna v podrobnosti.
Nekoč je bil Slo-tech.

bobby ::

Ne nobenega takegaSWja ni blo inštaliranega. prav tako imam čisto navadno mašino brez kakršnih takih kartc. brez skritih particij iz katerih bi se lahko restore naredu.

Sem se pa igral z red hat distribucijo.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Macx95 ::

Poskusi s tem: klik

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disk in particije (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
597692 (6064) solatko
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443874 (25914) BorutK-73
»

Trojan.Gpcoder.G (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
98199718 (192906) Cold1
»

Suse 8.1

Oddelek: Operacijski sistemi
141374 (1121) jlpktnst

Več podobnih tem