» »

USB Ključek Kingston

USB Ključek Kingston

iNDigo_Child ::

Imam problem in sicer s kapaciteto USB ključka... namreč, ko ga vtaknem v USB v komp, mi napiše, da ima kapaciteto 49 mb, čeprav vem, da ima 512 mb... Datotečni sistem je NTFS, vendar sm probu formatirat tud v FAT in FAT32, še vedno pa ne poveča kapacitete. Vem, da je bil problem že nekje tukaj opisan, vendar, ker mi slo-tech iskanje po forumu ne deluje, vas prosim, da mi opredelite problem in mi pomagate pri razreševanju. Hvala že vnaprej.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

#000000 ::

Men je isti ključek delal isti problem, rešil z formatiranjem, uporabil tale programček LP

iNDigo_Child ::

Formatiranje se mi razen v Full načinu ustavi pri 89% in mi napiše, da ni blo možno narest formatiranja. A je še kak alternativni program, s katerim loh to poskusim?

edit: sem poskusil na drugem kompu, mi je šel do konca, vendar še vedno kaže kapaciteto 49 mb. Pa ravno zdaj, ko sem kupil avtoradio z usb priključkom;(
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Zgodovina sprememb…

iNDigo_Child ::

A res nobeden ne ve, kaj bi bil problem?
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

meacho ::

Poizkusi narediti novo particijo z Disk Managmentom.

jure1825 ::

in kaj če zbrišeš particijo in jo narediš na novo? al pa da zbrišeš cel mbr pa pol začneš iz nule... btw koliko napiše fdisk da je ključek velik?

iNDigo_Child ::

Za ključek namest 512 napiše, da je velk 49 mb... tko da, ena desetina vsega, give or take. Glede brisanja particije ali brisanja mbr in startanja z nule pa bi prosu za natančen postopek, kr nočem izgubit še tisto malo placa, ki ga mam (seminarska gre vendarle še zmer gor). Za vsak slučaj sm še pisal supportu na firmi Kingston, da mi ne dela, upam, da bojo oni vedl, čeprou dvomim, kr mam ful slabe izkušnje z on-line support (totalna ignoranca;( )
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

iNDigo_Child ::

Ok, dobil sem nazaj mail od on-line support... napisali so mi tako:

You have created a private zone on the drive. At the password prompt, click on the setting button. Then click on format. This will allow you to adjust the private zone size to zero and reformat the drive. If you do not want to use the security software, use Windows the reformat the drive.

Kaj naj bi to pomenilo? Če bi js vedu, kje je kak password prompt, bi blo tud vredu... :\
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

kankan1 ::

imel sem podoben problem. na njihovi strani sem našel za moj ključek program s katerim ustvarjaš varovane datoteke. z njim lahko tudi le te zbrišeš, vendar zgubiš vse podatke.

iNDigo_Child ::

Ok, dobil in odpravil problem. Stvar je bila v tem, da je imel ključek "Secure area", ki je zadrževal vsa plac v sebi... s Kingston support strani sm si prenesel programček, ki bi moral biti na ključku, vendar ga iz neznanega razloga ni bilo, ga zagnal, in zmanjšal kapaciteto tega "secure area"...zdaj je s5 vse v redu. Sam mi je pa dalo mislit... mora pa biti res one hell of a security, da ti noben program ne zazna, da je ključek dejansko velik 512, sam da je na voljo le 49 mb... Ja no...vesel sem, da sem prišel stvari po petih dneh do dna. Upam da bo tudi komu drugemu to še pomagalo.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Format usb ključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
254118 (2027) Skylord
»

Sistem ne bere USB ključa

Oddelek: Pomoč in nasveti
414927 (3960) DeeCoy
»

Formatiranje diska v W10 ne gre v starejše formate (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
568159 (6899) Pithlit
»

Verbatimov USB ključ in program V-Safe

Oddelek: Pomoč in nasveti
191800 (1401) toky
»

USB ključ error => disk is not formatted

Oddelek: Pomoč in nasveti
194233 (3790) muzičar

Več podobnih tem