» »

Sesutje po navijanju...

Sesutje po navijanju...

k4vz0024 ::

Nastavil sem tovarniške latence 4-4-3-8.

Ko se je nalagal sistem je pri nalaganju Ultamate Everest moralo nekaj na disku "razsuti">:D v sistemu.

Dobil sem tole sporocilo od Everesta:

C:Documents~1\....\localas\temp\loadmem$.exe
C:WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT THE SYSTEM FILE IS NOT SUITABLE FOR RUNNING MS-DOS an Microsoft application. Choos close to terminat the application.

Poleg tega naj povem, da Everest ne zna več prebrati tip pomnilnika niti tip plate in SPD prav tako ne.

A kdo ve kako to popravt:(

WeeZard ::

reinstall everest, če ne pomaga, pa repair windows alpa reinstall windows...
poglej čemu služit tist file, za katerga ti javi napako

k4vz0024 ::

Everest sem reinstaliral pa ne pomaga. Tisti fajli služijo verjetno za pod sistem za 16 bitne programe.

Kako pa poteka repair Windowsov?:\

Tx

Tilen ::

Enako kot ponoven install, le da izberes repair namesto clean install z formatom.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ToniT ::

Iz direktorija \windows\repair skopiraj autoexec.nt in config.nt v \windows\system32.

k4vz0024 ::

Šel sem pogledat direktorij \windows\repair iz pred 4 mesecev in sedanjim pa je v velikosti velika razlika, prej je bil okoli 1 M, sedaj 100 k?:\

ToniT ::

autoexec.nt je namesto autoexec.bat v DOS sistemih in je čisto navadna tekstovna datoteka. Če je bila velika 1M, je to naredil kak virus.

k4vz0024 ::

Ne, to se je zgodilo ob memory dumping, ko je prišlo do sesutja ob nalaganju windowsov in "sezorjev" za Eversest zaradi overclockinga:( .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visual C++ 6.0 Professional Edition - napaka

Oddelek: Programiranje
91090 (950) neoto
»

PROBLEM: 16-bitni podsistem programa Windows xp

Oddelek: Operacijski sistemi
51765 (1696) D3JVID
»

16 bit Windows Subsystem???

Oddelek: Pomoč in nasveti
7915 (783) Rok Nemec
»

AUTOEXEC.NT problem

Oddelek: Operacijski sistemi
51170 (1072) ×Tristania×
»

DOS!

Oddelek: Igre
81162 (888) misterno

Več podobnih tem