» »

Katere office

Katere office

alfisas ::

Imam celron 600 mhz in win98.
Katere office bi dau gr, da bi delal in če se dajo kje na netu dobit?. Sem probu 2000 in ne gre. Napiše, da je system prešvoh. Sem probu word97 in ne gre. Ne vem ka bi še naredu, da bi jih lahk inštaliru.
Hvala in lp.

poweroff ::

OpenOffice?
sudo poweroff

opeter ::

Office 97 ne gre? Hmm... kako pa to? Na tvojem Celeronu bi pa ta ja moral delovati.
Poskusiš lahko še OpenOffice, ampak bo verjetno hudo počasen. Raje potem kak AbiWord.

alfisas ::

Prej sem mel word97 in sem mel na cedeju. Sedaj sem formatiru pc in nimam cedeja. Sem pri bratu na morju in jih nimam sabo, ker nisem vede, da bo treba vse prerihtat. Sem potegnu ene par officov, sam noben ni delu. Če mi lahk kak link zrihtate od delujočih officov in da jih probam inštalirat. Lahk da je blo kaj z njimi narobe na netu. Bom probu z temi Abi, če bo šlo. Vam sporočim. Hvala

opeter ::

Žal se o nelegalnih zadevah ne pogovarjamo na Slo-Techu. Pravila.

Poišči si alternative: OpenOffice, AbiWord ipd.

Ice-Heki ::

Ah ta pravila ... a niso zato de se kršijo?

Office 2000 bi sigurno delal .... Men dela na 300 MHz

Azrael ::

MS Office 2000 dela brez nadaljnega na P200MHz, ni pomembno ali je Win98 ali XP in mora biti pri tebi nekaj drugega narobe.

Na C600 in Win98 bi moral delati brez vprašanja tako OOo, kot tudi MS Office XP, razen če je RAMa premalo ali je matična poden od podna, čeprav resno dvomim, da obstaja tako zanič matična, da niti MS Office ne prebavi normalno.
Nekoč je bil Slo-tech.

5er--> ::

Meni Office 2003 delajo na Pentiumu 233 MMX.
Verjetno tebi teži zaradi Win98. Naloži gor TinyXP ali pa Tiny2003, če se ti da.

VolkD ::

Ah ta pravila ... a niso zato de se kršijo?


Pravila so zato, da se tiste ki jih kršijo sankcionira !

OpenOffice povsem dobro dela na P300 ! Preizkušeno. Še več ! Ženska, ki v službi uporablja Microsoft office sploh ni dojela, da produkt, ki ga uporabljam ni microsoftovo orodje.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel AbiWord 2.8

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
164620 (3240) poweroff
»

Resničnost: Pisarniški programi

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
243768 (2414) Kilgore T
»

Skromna zastonjska alternativa MS Word-u

Oddelek: Programska oprema
81667 (1459) hokuto
»

OpenOffice.org v slovenščini

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
72487 (2487) minmax
»

Linux software na AIX mašini

Oddelek: Programska oprema
51038 (969) MasterBlaster

Več podobnih tem