» »

Razlika med Windows XP Media Center ter ostalimi XP-ji

Razlika med Windows XP Media Center ter ostalimi XP-ji

madebenc ::

Gledam prenosnike pa me zanima, kaka je razlika med Windows XP Media Center ter ostalimi XP-ji (Home in Pro). Vidim, da so laptopi z Windows XP Media Center ponavadi malo cenejši.
LP

davidtu ::

ma ni razlike. mas sam kao media center kot nek windows media player... in z gumbom se ti zadeva zazene. in lohka notr pregledujes slike, gledas filme, poslusas muziko itd.

sam zame ni glih uporabna zadeva k ce recimo hoces film gledat z podnapisi mors ze iskat po netu kak prog da ti jih gor prkazuje. nima nc vkluceno...

zdej ne vem tako je moje mnenje. nej se drugi povejo..

madebenc ::

Pač iščem en prenosnik, sem opazil enega, ki ima XP Media Center. Ker ta OS ne poznam me pač samo zanima, če je približno enak ostalim XP-jem.:) Važno je, da pač ni bistvene razlike od XP PRO (sam je nenavadno, da so prenosniki z XP Media Center ponavadi cenejši).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madebenc ()

AndrejS ::

Mislim da media center nimajo IIS, in še drugih zadev ki jih imajo XP PRO..

BoBr ::

Tako je. Media center je bolj Home dodano preobleko.
Also known as "Intel-aš".

madebenc ::

Torej je ta Media center bolj podoben XP Home kot pa Pro (sem vedel, da že ne more bit tok dober kot Pro).

AndrejS ::

Kako to misliš tako dober kot PRO ? Vsi Home, Pro in MediaCenter imajo isto jedro, le v dodatkih se razlikujejo. Za domačega uporabnika so XP Home čisto dovolj in za domači uporabnik ne opazi razlike med home in PRO !
Če ne veš zakaj ne rabiš winse so zate Home čisto dovolj!

c00L3r ::

Razlik med Pro in Home je kar nekaj. Če pa si domači uporabnik, ki rabi prenosnik za igre/filme/internet/dokumente je home oz. media center dovolj. Če pa si razvijalec ali pa rabiš prenosnik z dodatnimi sistemskimi/komunikacijskimi/varnostnimi funkcijami potem pa rabiš Pro. Mislim pa da bo za tebe in večino uporabnikov Media Center oz. Home čisto dovolj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol Box (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6825073 (14086) ToniT
»

XBOX 360 kot [DivXvid] predvajalnik in še več

Oddelek: Konzole
374868 (3493) mackon123
»

Dilema! Vista ali xp za igre! Velik blo napisan sam vseen rabim pomoč!

Oddelek: Operacijski sistemi
322332 (1664) nina__
»

HTPC

Oddelek: Zvok in slika
51060 (879) Loaded
»

ULTRA komp

Oddelek: Kaj kupiti
322657 (1899) bluefish

Več podobnih tem