» »

Zvok iz video posnetkov na spletnih straneh?

Zvok iz video posnetkov na spletnih straneh?

itsmeanthony ::

Zanima me, kako se da recimo iz posnetka na youtube.com izluščiti samo zvok, ker so nekateri nastopi v živo, pa bi jih rad nekako posnel (samo zvok), pa ne vem ali za to obstajajo kakšni programi in če je to sploh izvedljivo?

LP in hvala,

Housy

bluefish ::

podoben topic in program.

itsmeanthony ::

In kak se to uporablja? Moram najprej video z youtube graberjem downloadat pa potem vstavit noter v FLV al kak?

bluefish ::

po pravici povedano, ne vem. V topicu sem le videl link do njega. Najbolje bo, da vprašaš v temi, katere link sem ti dal.

itsmeanthony ::

Sem potegnil z youtube grabberjem dol in potem vstavil v FLV extract, vendar ko poslušam mp3 fajl, je tak hudo popačen, da joj, sploh se ne veš, al je pesem ali kaj heh :D .

Verjetno mi tisti neki kodeki mankajo, moram pogledat, ker drugo ne vem kaj bi lahko blo.

itsmeanthony ::

Ma to sploh ne dela, dam .flv fajl v cool edit pa dam play in vse šumi. Ko pa dam v FLV extract pa ni nič kaj bolše.
Kaj storiti?

Lp,

Housy

neres ::

Meni je s FLV extract vedno delalo. Možno pa da so kdaj kaki bolj eksotični formati... če mi daš link do fajla lahko poskusim, če bo meni delalo.

itsmeanthony ::

neres ::

Sem poizkusil s FLVextract in dela normalno. Zvok je enak kot ga slišiš na Youtube (predvajano z Winampom). Mimogrede, za FLVextract rabiš .NET framework. Ampak če ga nimaš ti najbrž niti ne bo zagnalo programa.

Sicer pa sem našel še en program: Flv Audio Extractor

itsmeanthony ::

Sem uspel usposobit.

LP in hvala za vso pomoč,

Housy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

flv, mp4, mpeg4 konvertirat v mp3 formate

Oddelek: Programska oprema
52911 (2859) RejZoR
»

video iz youtube v mp3

Oddelek: Zvok in slika
199645 (6972) UTplay3r
»

Flash v avi

Oddelek: Programska oprema
71175 (1085) kretenosoid
»

Program za snemanje zvoka... enokanalno...

Oddelek: Zvok in slika
92089 (2037) Tic
»

Video na strani

Oddelek: Izdelava spletišč
71291 (1114) iNooby

Več podobnih tem