» »

rabljen PC do 100€

rabljen PC do 100€

marvin42 ::

Punca bo staro kripo zamenjala za malo novejšo kripo. Gledal sem že po vseh mogočih oglasih in si ustvaril nek vtis (vtis, da večina ljudi precej precenjuje vrednost teh starin). Pa vprašam še tukaj, kjer je kar nekaj ljudi, ki so zelo na tekočem z cenami rabljene opreme. Približno kakšno konfiguracijo (samo kišta, brez monitorja) bi moral dobiti za 100€ (raje manj, več res ne), da se ne bi počutil nategnjenega?
Mostly Harmless

#000000 ::

Pomojem da tam od 1.5 ghz pa do 1.8 ghz, je pa res da na bolhi folk piše nenormalne cene za p3 800 mhz če bolnik met 120 al pa še več € :D

Svizec69 ::

hm 100EUR to je pa res malo denarja, nebo bistvenega napredka med njeno "staro kripo" in tole novo za 100EUR. Najbolje da pogledaš malo po bolhi kaj se prodava za 100EUR.

Se najde kdo ki da noramlno ceno ampak je treba pregledat dosti ponudb, tiste ki cene zasolijo z mislijo da iztržijo čimveč denarja ker izloči, če bo pisalo kak 800Mhz :) kakor je že #000000 napisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Svizec69 ()

marvin42 ::

Napredek bo ogromen, verjemi mi :) Stara kišta je namreč stara 11 let, gor pa laufa original instalacija win95 :)

Kot sem pa že rekel, sem take in drugačne oglase že preštudiral... večina je vse predrago ali pa prodano. Rad bi samo nasvet za kakšne komponente bi 100€ bila poštena cena.
Mostly Harmless

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: marvin42 ()

strictom ::

"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

kixs ::

Hja, nekje do 2GHz in do 512Mb rama bi lahko slo. Odvisno tudi od graficne in diska.

Poglej na bolho in ko vidis nekaj podobnega, pa ceprav je za vec denarja, vseeno kontaktiraj, saj se navadno da se kaj glihat, se posebej, ce ni vecjega navala. Navadno se spametujejo.

Sem pred nekaj meseci kupoval GF4 ali GF3, pa sem se samo za glavo drzal, ko se danes hocejo imet ga GF3 vec kot 30€ 8-O Potem sem koncno dobil GF4 Titanium za 18€, ki mi je bila se sprejemljiva cena.

Eni se pac ne zavedajo, da ne mores prodajat tehnologije iz 2001 za neke velike denarje.

LP

Svizec69 ::

Ja na bolhi poglej tam do 120 mmogoče še 130 EUR ponavadi ni velikega navala na te artikle in pač povej da kupiš če ti dajo za 100EUR, določeni bodo zagotovo spustili ceno, samo da sploh kaj dobijo.

sthep ::

Marvin42 poglej zasebna sporočila.

c00L3r ::

Če dobiš 1Ghz in 512 MB RAM-a, ali kaj boljšega je to več kot dovolj za internet, pisanje dokumentov, pošta, gledanje filmov, "preproste" ipd... Ti pa priporočam, da imaš pred nakupom možnost videt rabljeno robo v akciji, ker dosti je stare opreme, ki je na meji delovanja.

Dalmatinc ::

jst prodajam enga p4 plata (DDR) (gigabayte, integrirana zvočna)
z 2.4 Celeronom
256 rama
geforce 4
mrežna
monitor ti šenkam 15"
ohišje, napajalc
miš, tipkovnca

Edino kar ni notr je diska .... zdej tud enga malega pocen lahko zrihtam, sam sm res pred kratkim bil nouga kupu in sm ga v svoj komp prestavu tanov.

evo lahko mi pises na dalmatinc@gmail.com pa ti ga dam za 100€ če je za punco ( če je lustna) :D :D

marvin42 ::

zasut sem s ponudbami mašin z 256mb rama, kar pa je premalo. Kot je rekel c00L3r, rajši vzamem počasnejši procesor in več rama.
Mostly Harmless

kapca81 ::

Pred leti smo imeli na šihtu te računalnike Link. Poskusi mu znesek zmanjšati na 70-80 EUR za preostanek pa lahko dikupiš kakšen poceni DDR ram.
Asus P5B-E; Intel E6600; TR Ultra 120; 4Gb Geil DDRII 6400; Leadtek GF 7950GT;
Thermaltake Kandalf VA9000SWA; Chieftec CFT-620A; 5*WD SATA;
Creative X-Fi; Samsung LCD 225BW; Logitech Z2300; Logitech S510 MR

The_hammer ::

Ej pm, škoda da nis mal prej napisu da rabiš komp, jst sm svojga starga prodajal.. bil je pa AMD athlon 2000+, 1 gb rama, ati radeon x700, matična je bla asusova, ne vem točne oznake, diska sta bla 2, en 80gb en pa 15gb, monitor bi ti šenkal 15''... za bogih 130 eur....
Pa še zvočna je bla 5.1

Zgodovina sprememb…

The_hammer ::

Tole sm najdu, http://www.bolha.com/oglas2087228, če ti bo všeč ne vem... cena je 110 eur


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko bi dali za sledeči PC??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13123546 (17737) Sergio4
»

Se splača nakup telefona pri simobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
253461 (2468) šernk
»

Kdo kupuje rabljene računalnike?

Oddelek: Loža
2910878 (8721) Invictus
»

Nadgradil sem procesor - računalnik se ne prižge?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
352321 (1659) JohanP
»

Nakup grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
242759 (1912) herkulx

Več podobnih tem