» »

.....govora o gledanju filmov na nokii 5510

.....govora o gledanju filmov na nokii 5510

Klemenn ::

v neki reklami naj bi kazalo neko gledanje tvjev na nokii......kaj je to na nokii 5510.

dans sem jo dubu pa te opcije nikjer ne vidim.....:\

BaRtMaN ::

NE. Un fon je mel barven zaslon, pa verjetn je gledanje filmov mišleno za umts (i-mode), kar Nokia nima. Ti telefoni za umts so 3G (3. generacija). Nokia 5510 ma pa kvečjem gprs. Al pa če s sabo nosš film (malo verjetno).
:D

LojzePek ::

Men dela brez problemov, sam podnapise je mal težk brat. Sam sem si kupil elektromagnetno lupo pa zadeva trga. Pokličeš na 090 Movie pa si že celi masten. Full nora kvaliteta, boljša od DVD-ja. Ni pa stvar poceni. Sam če maš zraven pro dolby DTS slušalke zgleda zadeva zelo realno. Uno lupo si kr na oke prpopaš pa maš skor 3d. Sam zaradi tega sem šel iz Siemensa na Nokio. Če ve še kdo za kako dobro številko naj pove.

IR Babun ::

Če nisi slišal te reklame v angleškem jeziku, reče:
"Soon you will be able to see movies on your mobile phone"
Tok de pomoje tega sploh še ni.
SCREW THE GOVERNMENT

Klemenn ::

pek kateri telefon pa maš?:\

NightHawk ::

ah pek kako si domiseln no....telefon mas pa audiovox pro ane? ahja...

||_^_|| ::

jebediah: da nisi res slučajn peku nasedu? lol

ahac ::

Jebedaja: A si ti res tolk zabit...

:)) :)) :)) :D :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

OldSkul ::

pek tebe je ena sama zajebancija!:O

pozorhudmaček ::

Ne, ne Pek ima prav. Res obstaja verzija Nokie 5110, in to 3.generacije. Sam še nisem videl, kako zadeva zgleda, možno je da ji bodo pred iztekom tudi spremenili ime, vendar zadeva obstaja, prodajajo pa trenutno Japanarji. Še kdo slišal, da je Japonska Beta verzija tistega, kar poznamo danes:) Torej, slika ni čisto takšna kot DivX, saj je trenutno premalo prostora, lahko pa vse skupaj priključimo na GC, in zadevo pogledamo na njem. Vse je blazno preprosto, tudi priključitev pa to, uporablja pa se nov sistem za kodiranja, tako imenovan GetIn, kar ti zmanjša prostor na trenutno 100:1. Zadevščino si lahko preberete, na mnogih straneh online, novost pa je zapisana celo v novem Monitorju. Uradne slike sistema še ni, čeprav lahko zadevo poiščeš na googlu, prepričan sem, da jo boš najdel:)

Klemenn ::

pek ti si pa res en kmet........:\ bi te mogl bannat za večno! pa še dlje!:D >:D

pozorhudmaček ::

A je kle govora o Peku, hehe.

Pek je Pek, pravi Pek. Naš idol, naše sanje, naš ....:D

LojzePek ::

Zaenkrat mam mam Siemens 10 @ m35. Moram rečt da kvaliteta zvoka tud ni nevem kaj. Sem gledal zadnič en srpski fil pa so govorili v cirilici pa nisem skor nič zastopil. Se mi zdi da visoke tone telefon kr poreže. Pa 35 jurver sem dal za slušalke. Mater.

Tjulenj ::

Pek: mors dat bl naglas, da se bols podnapisi slisjo.

LojzePek ::

Mel sem full naglas, pa film nima podnapisov. Pravim ti da so se v cirilici menli, sam je full nerazločen zvok

Tomi ::

Ah, ti si pa res pek..
metrodusa.blogspot.com

Tjulenj ::

Pek: hm, probej mal po menijih pobrskat, k ponavad je opcija da mas zgorej v kvadratku se tisto govorico za gluhoneme, pa se dost leps vid kokr podnapisi.

LojzePek ::

Moj overclokan simens nima te funkcije sem že vse preiskal. Mam pa obljubljen source od menujev tak da ga bom mal dodelal.

cahahopie ::

NehAjte no!
Bo še kako dete-lamersko verjelo vsemu temu!
...In tako je svizec zavil v papir čokolado...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačen KlimaFon - NATEG

Oddelek: Loža
322609 (1768) HitriPepe
»

Ne glej tega!

Oddelek: Loža
461723 (824) freserovski
»

Katiro knjigo ?

Oddelek: Loža
352189 (1768) ABX
»

Temperatura XP1600

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311346 (824) Neo32
»

IBM Aptiva (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633850 (2899) rc-car

Več podobnih tem