» »

Lep odnos administratorjev na Slo-tech-u

Lep odnos administratorjev na Slo-tech-u

Kekec ::

Sergio pravi:
Tvoje pizdenje, zakaj je Thomas zaklenil temo, bom pa zbrisal. Da ne boš začuden

Ce si prebral post potem veš da nisem "PIZDIL" da sem prav lepo vprašal in se mi zdi prekleto neumno da mi take odpisujes, poleg tega se post sploh ni podvajal je bilo cist drugacno vprasnje!

In jst sem doniru za takele odgovore od administratorjev!
Komu na čast!

CaqKa ::

če si doniral še ne pomeni da imas posebne privilegije... sicer pa tudi nevem kaj si "pizdil"...

Kekec ::

Nisem reku da rabim privilegije in sploh nisem "pizdil" samo vprasal sem zakaj so mi zaklenili temo in da bi lahko pri tem navedu vsaj kak razlog! To je blo vse! Pol pa dobu tak odgovor!

Sergio ::

če bi bral pozorneje, bi opazil, da sem na koncu stavka dodal smajl, kar naj bi nakazovalo na določeno mero zajebancije.

Če misliš, da sem te s tem kakorkoli užalil, se ti opravičujem.

Še vedno pa trdim - Vse o F1 - spada v temo o F1. Če bi jaz odprl novo temo, ali ima res Ferrari nova platišča - bi se takih tem nabralo na miljone. Res, držite se ene teme o eni stvari.

če bi bil to športni forum, bi se pa drugače pogovarjali. logično.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

CaqKa ::

moderatorji in zaklepanje tem
ko bi vsaj napisal zakaj... s takšnimi samo dokazujete da imate nesposobne moderatorje na delu...
človek se trudi da bi skupaj naredili boljsi slotech te pa te en tak zabije.. thomas pa kaj ti je?

GaPe ::

CaqKa, zakaj se pa ti razburjaš :\ ?
Don't steal! The government hates competition.

LojzePek ::

Predlagam da mal popravte program, da bo za vsako na novo napisano temo to tudi zaklenil. Pol pa moderatorjem nebo treba več zaklepat vsake teme posebej.

CaqKa ::

ja ker mi je ono mojo temo zaprl brez kakega razloga.. ok mogoce bi jo blo treba premaknit v slotech.. vendar razloga ni navedel

whatson ::

Pek: Se to da v assamblerju? :D

Joj folk mate pa voljo gnjavit... pojdite raje kaj konstruktivnega napisat, ne pa da se tukaj nekaj cmerite...

(mam pa pravico do mnenja) >:D 8-)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Tomi ::

Če ste prebrali pravila, bi lahko videli, da tam lepo piše, da ni zaželeno podajati tem, katere so bile pred kratkih, sploh pa ni želeno, da postavljate teme, ki so aktivne. In glede tega ne morete ničesar spremeniti, zato je najbolje, da se dejansko držite priporočil.
Sicer pa, kako bi se samo počutili ( dajem kolikor toliko podoben primer ), če bi vas nekdo že 10-tič vprašal eno od variant istega vprašanja.
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

še zdaj newem zakaj je thomas zaklenil mojo temo

BojlerTM ::

nc nc
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BojlerTM ()

jetam ::

CaqKa: morda bi bilo dobro, če bi se seznanil s pomenom besede sarkastično. Morda ti bo potem bolj jasno kakšno podlago ima Thomasovo dejanje.

CaqKa ::

kakorkoli... thomas se mi je zameril v dno duše... newem kaj bi imel sarkazem tukaj veze

Thomas ::

Zakaj sem zaklenil tisto temo o zaklepanju?

Sarkazem je samo 3/4 odgovora. Deloma tudi zato ker ne spada v Ložo.

Zakaj sem zaklenil Kekcu "F1"?

Zaradi tega, ker je bila ena taka že odprta. Poleg tega se je spraševal, kako da nihče še ni komentiral avstralske dirke. V odprti temi jo je!

Hotel sem mu poslati sporočilo na ta način.

Prezagonetno najbrž. Ampak tokrat brez sarkazma.



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550984 (22651) OwcA

Več podobnih tem