» »

Vmware converter

Vmware converter

Bernie ::

Pozdrav!

Imam en problem. Že cel dan se ukvarjam z konverzijo računalnika v wmvare. Gor je Windows 2000 SP3. Najprej sem probala vzeti disk iz mašine, ga dala v drugo mašino in tako probala konvertirati- ni delalo, ustavil se je na 3%, pa mi javu error. Ker pač to ni delal, sem dala disk nazaj v to mašino, poinštalirala wmvare converter 3.0.1. Zraven sem priklopila prenosni disk, ki naj bi služil kot cilj. Spet se ustav na 2% in javi naslednji error:

ERROR: Failed to take snapshot of a source volume.
Possible causes include not having any NTFS volumes on Windows XP or Windows 2003 source systems,
and not having enough free disk space.

Note: VMware Converter Agent logs can be found on localhost at C:\WINNT\Temp\vmware-temp\vmware-converter*
VMware Converter Client logs on this computer can be exported, or found at "C:\Documents and Settings\admin\Local Settings\Temp\vmware-temp\vmware-client*"
VMware Converter logs are stored on a temporary basis, and should be retrieved as soon as possible.

vse particije so NTFS, na disku je dovolj prostora. Mal sem iskala po netu, svetujejo, da se ne prijaviš pod domenskega administratorja, da vse agente za virus ustaviš, vse sem probala, ampak nič ne pomaga.:(

Hvala za pomoč!

LP, B.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VMware ?

Oddelek: Operacijski sistemi
207007 (6524) Buggy
»

image diska namestiti na virtualnem stroju

Oddelek: Programska oprema
61606 (1372) preem
»

kako v VMware ali virtual PC povleči cel sistem

Oddelek: Operacijski sistemi
101602 (1424) luky
»

MS virtual PC 2007 ali VMware workstation

Oddelek: Programska oprema
82488 (2488) l0g1t3ch
»

vmware zagnat fiziščno nameščen os

Oddelek: Operacijski sistemi
192473 (1951) SasoS

Več podobnih tem