» »

ugašanje monitorja.

ugašanje monitorja.

Kunte ::

Med obratovanjem računalnika mi ,kar naenkrat ugasne monitor(utripati začne lučka na monitorju).Neha delovati tudi tipka za reset .Pri samem delovanju računalnika se sploh nič ne pozna.Ko ga poskusim ponovno zagnati v začetku monitor deluje normalno (do zagonske slike),potem pa kar naenkrat spet ugasne monitor.po večkratnem ugašanju in prižiganju računalnika se ta spet zažene pravilno.;(( procesor celeron 2200mhz 1GB ram grafika nvidia FX 5600 osnovna plošča QDI PlatiniX 2PE/800
pogon #1 - Maxtor 6L200P0 (189 GB)
pogon #2 - HDS722512VLAT80 (115 GB)
NEC DVD_RW ND-2510A
LP Kunte

Kunte ::

Zadeva se je tolko poslabšala ,da se računalnik zažene samo do zagonske slike ,potem pa začne utripat lučka na monitorju.Poskusil sem z ponovnim nalaganjem win XP pa je blo dva dni uredu.Formatiral sem disk ,isto zamenjal sem z novim diskom ,nič zamenjal sem monitor,nič zamenjal sem grafiko tudi nič.Preostane mi še napajalnik ,rami in osnovna plošča.Kaksna ideja?;((
LP Kunte

trek@s ::

Po moje napajalnik. Drugače pa tako, kot si že ugotovil - ram, napajalnik ali matična...:D

Kunte ::

Tudi napajalnik sem zamenjal in je isto.Poskusil bom še disk in cd preklopiti samo na eno vodilo ,da vidim če je zanič krmilnik.
LP Kunte

Golnar ::

da nimaš kje okoli racunalnika kakrsnega koli magneta, sam sm imel zelo podobne, čene celo identične probleme, napaka je bila pa to, da sem imal na tisti strani ko je plata in proc, gor z magnetom pritrjen switch, magnet je bil dokaj švoh in napake so se zacele pojavljat sele po kakih 2h tednih. kaj je bilo narobe sem odkril sele pozneje, ko sem se spomnil d sm pred casom prestavil switch drugam, in da je bilo to krivo za napake.

Kunte ::

Na računalnoku mam Pattona in ruter ,vendar mam vse skupaj gor že več kot pol leta.;(
LP Kunte

trek@s ::

A z električno napeljavo je vse vredu?

Kunte ::

Kako misliš
LP Kunte

LordTado ::

ni stika na vga kablu
ali pa se verjetno grafa pregreva in izklapla...

lp

Kunte ::

Tudi to sam mislu da bi lahko bila napaka .Vendar sem bil zdaj en teden na morju pa je blo isto.Jutri bom poskusil dobit novo osnovno ploščo.Vendar je problemker ni velike izbire mednovimi in ne med rabljenimi.Kakšen predlog?;(
LP Kunte


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317446 (13569) G_mAn
»

Monitor utripa po zagonu

Oddelek: Strojna oprema
348140 (6438) ZigaZiga
»

Računalnik se poslavlja - grafika fuč (ali kaj drugega)?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81810 (1646) Brias
»

kaj je narobe...

Oddelek: Pomoč in nasveti
111232 (815) imagodei
»

Zanimiv problem z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
182343 (1832) chrush

Več podobnih tem