» »

Kdaj bo iPhone pri nas?

Kdaj bo iPhone pri nas?

Gjurisic ::

Ali bo sploh?

/edit: Tole spada v Mobilne tehnologije in ne v Loggio!

bluefish ::

V EU bo prišel. Bomo pa videli, kako bodo stvari urejene z operaterji, saj Apple prodaja telefon le z vezavo (v Ameriki preko AT&T).

OldSkul ::

Verjetno ga bo imel samo Simobil, samo vprašanje kako se bo razvijala stvar v prihodnjih mesecih.

zos ::

Trenutno se nekaj suslja o partnerstvu z Vodafone. Po mojem kar verjetna opcija.

Backup22 ::

Ja, če nebojo dali Live! gor>:D Me pa prav zanima cena...
//

Yohan del Sud ::

Tako nekako in pri nas ne pred decembrom, so še špekulacije...
www.strancar.com

koyotee ::

Telefon za evropo naj bi imel UMTS torej simobil odpade...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Buldožer ::

Tud simobil bo mogu zalaufat UMTS do septembra, tako da to ni problem. Kakšna bo pa takrat pokritost je pa druga zgodba.>:D
Več glav več ve. No, ni nujno!

zos ::

Pravkar sem prebral novico, da bi ga naj T Mobile ponujal v Nemciji, 1. novembra za 450 evrov. Sicer pa kolikor se spomnim je bilo receno, da pride v Evropo konec 2007.

Gjurisic ::

Ja samo pri nas ne bo tolkega navdušenja, ker je v ameriki mobilna tehnologija malo za nami isto tko, kot so Japonci pred nami?

A. Smith ::

Spodobilo bi se, da Evropa dočaka iPhone z določeno hladnostjo. Naprava namreč ne ponuja ničesar bistveno novega napram dražjim modelom uveljavljenih proizvajalcev.

Je pa gor narisan JaboljkTM, to pa.

In ko imaš enkrat takle telefon, se lahko postaviš v vrsto in blejaš z ostalimi ofčkami >:D, kako je lepo in oh in sploh pomembno držati v rokah ta skupek plastike in silicija.


In ja, zavedam se, da je tale izpad primeren kvečjemu za v ložo. Žal pa je bila tema premaknjena iz nje.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

jype ::

Najpomembnejša reč pri iPhone je (seveda) ta, da bo hype povzročil boljšo konkurenco.

MEDENA ::

in kaj vam bo tole 500€ za takole sranje????

Tody ::

Predvsem to da si ga nekateri lahko privoščimo :D

Z uporabo novejših tehnologij (podpora kakršnim koli brskalnikom sploh na mobilcih brez da doktoriraš zdrave, google (or any kind of ) maps, končno zadosti pomnilnika...

Bodo (bomo) prislili še ostale škrtuhe da dajo kaj več v to plastiko kot mamo že...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Adrijan0 ::

Tu že zbirajo naročila :D

http://www.istyle.si/

LP.

TheoryX ::

kje si pa to našo da sprejemajo kakšna naročila?

sam če ga v evropi prodajajo po 450€ se raje 'pokakam' na njih, v ameriki pa za 500$ kar je kar precej ceneje, marš govedo!
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

bluefish ::

poglej, enako je pri skorajda vsej drugi elektroniki. Če neka stvar v US stane 200 $, bo v EU oz. SI lahko stala tudi 200 €.

TheoryX ::

to že, zato bom pa počakal da ga začnejo v us prodajat kar tako in ne z naročnino in pol bo pa že šou kdo v us ali pa ebay :)
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

bluefish ::

žal ne boš dočakal.

PARTyZAN ::

poglej, enako je pri skorajda vsej drugi elektroniki. Če neka stvar v US stane 200 $, bo v EU oz. SI lahko stala tudi 200 €.


Da te popravim: enako je pri skorajda vsej drugi Applovi elektroniki. ;)

bluefish ::

lahko tudi tako :))

Mih@@ ::

@theory: iPhone se ne bo prodajal brez pogodbe v ZDA. Večina high-end telefonov je tam ekskluziva operaterja in jih brez pogodbe ne moreš kupit. Pa tudi odklenejo ti jih ne po preteku pogodbe, kot npr. pri nas Simobil (Mobitel itak nima zaklenjenih). Evropske verzije bodo verjetno drugačne, saj je telovadba z zaklepanjem in vezavo na operaterja pri nas drugače pošlihtana.
iPhone pa bo v Evropi baje sicer na voljo do konca leta, ampak za Slovenijo ne verjamem. Glede na to, da trgovino iTunes čakamo že leta, pa ni nič...

neonX ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neonX ()

Ziga Dolhar ::

"Racunalo", "Posta"?

:|

// edit: ah, šel zdele vidm, da ne gre za "uradni" prevod.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Urc ::

Hehehe kir smešen prevod... vreme 73° :D, koledar Saturday, Maps :D

neonX ::

73" je ikonca in bi jo bilo potrebno popraviti, prav tako koledar z napisom Saturday. Maps pa je blagovna znamka podjetja Google :-)

Racunalo bi pa lahko bilo Kalkulator ja :P Posta ni kul?

Ziga Dolhar ::

neonX: "zmotila" me je odsotnost šumnikov. (Sam sicer na napravah uporabljam angleščino, a če že ponuja slovneščino, pričakujem & zahtevam, da je solidna.)

-- edit: Sicer pa zanimivo, da ima iPhone s tem težave. Moj iPod G5 jih kamot prikazuje.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Tody ::

hmm le katero omrežje ma tale telefon :)

mobi... ali je vse skupaj photoshop ?:D

neonX ::

Tudi sam uporablam angleščino; bil je le trenuten navdih prevajanja :-)

Uporabljam pa Mobitel in zadeva deluje (Voice Mail, SMS, YouTube, Mail, Safari, ...).

TheoryX ::

kje pa ste kupli iPhone?
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

borutz ::

polno jih imas na ebay.de

kolega ga dobi drug teden.dal je 450 €

lp

Tody ::

V Londonu čez kak mesec ali neki ... za 520 eurov >:D Z O2 naročnino seveda :P

tomaz- ::

ali pa tole:

http://www.bolha.com/oglas2644129

za 429 €...odklenjen...

Zheegec ::

Ja, Apple je seveda primarno ciljal na USA, tam je Apple bolj poznan, tako, da se veliko iPhonov proda samo zaradi hypa.
Telefon seveda ni nič posebnega in v Evropi pričakujem bistveno slabše rezultate, za to ceno bi moral imeti vsaj še HSDPA, pa še kaj več...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

CaqKa ::

verjetno so v ameriki tudi nekateri delali podobne napovedi kot ti alien...

ampak bomo vidli :> jaz se bom pustil presenetit. mojemu k750 je garancija šla, tako da ko naslednjič kaj crkne sem na lovu za takim ki ima najboljše opomnike in koledar. mislim da bo poleg kakega samsunga in blackberija na tapeti še iphone. (pa če je telefon drugače še nevem kak v kurcu, ko me ne briga drugo kot koledar pa opravilnik)

LjubimPeezde ::

lol caqka:) (kako se to izgovori?? a čak-ka??)
Sej pa a ne dobiš raznih custom kolendarjev in opomnikov za recimo Simbian...?

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

pa viruse čist zastonj. ;)
ne mi z symbianom srat. to je za preseratore. čeprav lahko iphone doleti ista usoda, sploh če se bo fajn razširil.

OldSkul ::

iphone je crap če hočeš nahitro kaj postorit. Recimo msg napisat al pa enga poklicat.
Ravno zato sem se začasno poslovil os touchscreen telefonov, ker enostavno ne morem hitro postorit nekaterih stvari. Se mi ne da s prsti drkat po zaslono al bo bohnedaj z palčko:\

Seveda, da ne omenjam slabega fotoaparata, manjek MMSov, ne moreš dostopat do kontaktov na SIM kartici...

LjubimPeezde ::

iPhone nima MMSov?

CaqKa ::

ne

LjubimPeezde ::

Hmm:\ Tut evropska verzija ga ne bo imela? Ni to nekaj osvnovnega (beri: tudi aparati za 50EUR ga imajo)
Kaj pa potem sploh ima?:)

CaqKa ::

kaj če bi ti malo poguglal?

LjubimPeezde ::

Po eni strani res hi-tech, po drugi strani pa za aparati izpred par let:)
Al bo Jobs uspel prepričat folk da MMSov,UMTSov in podobnega sploh ne rabijo?>:D

CaqKa ::

daj pogugli malo... sploh nimaš pojma o čem govoriš.
steve bo aplikacijam kot so UMTS sploh dal neko uporabno vrednost.

LjubimPeezde ::

mms pa še vedno nima kaj>:D

ahac ::

Kaj pa potem sploh ima?


Samo znano ime, sexy design in noro ceno. Tako kot vse ostalo od Appla. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

LjubimPeezde ::

Apple ma dost dobrih in kvalitetnih stvari.

Sam ta iPhone je pa kot en polproizvod. Škoda, potencial je bil res velik da bo to to:)

Dej caqka: bi ti zagovarjal eno Nokio brez teh fundamentalnih zadev? Apple lover:)

Ma ne vem kok se sploh res lahko najde en wannabe ki bo na vsak način nekaj hvalil:\

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

mislim da sem dokaj očitno napisal na kaj bom gledal pri telefonu, pa mi je čist vseeno al je apl, al je nokia, al je samsung al je pa rade končar.

mmmato ::

Apple je MMS, UMTS in ostale zadeve, ki po vašem iPhonu falijo, prišparal za naslednjo generacijo. Bojo lahko 2x prodajal "najnaprednejši" telefon.

Gandalfar ::

iPhone ima vec smisla v ZDA, kjer imajo mobilno trzisce veliko manj razvito kot pri nas. Zato se nam dolocene stvari zdijo nesmiselne, ceprav jaz odsotnosti MMS-jev res ne bi pogresal, glede na to da mi dajo v zameno spodoben e-mail client.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Emonagram hoče up. ime in geslo @icloud.com

Oddelek: Mobilne tehnologije
92295 (1891) AnotherMe
»

Nakup iPhona 4 možen tudi za Slovence

Oddelek: Mobilne tehnologije
325370 (3997) xCore
»

Nokia N95 - kaj sploh še ostane velikim? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
23219995 (12240) kriko1
»

Tuš prodaja iPhone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
999809 (9809) Gandalfar
»

Prah okrog iPhonea se je polegel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
569433 (6627) bluefish

Več podobnih tem