» »

ali se spaca zamenjat in dodati 15€

ali se spaca zamenjat in dodati 15€

Djz3l3 ::

no takole en mi ponuja maticno z procesrojo da bi zamenjala in da mu doplacam 15€ se spalca
moja palta:ASUS A7N8X-E Deluxe z amd sempronom 2800+ on pa meni daje GIGABYTE GA-K8NS-939 z procesorjem AMD Athlon 64 venice 3200+ (vse skupaj ceni 70€) mojo palto pa 40€ ali se spalca zamenjat in mu dat 14€ ali ne

hvala lp

Ted ::

Bi rekel da se.
Mah...

Meizu ::

Absolutno se. Procesor bo neprimerno močnejši, čeprav je danes dokaj švoh:D

dzinks63 ::

:)) Če je doplačilo samo 14€ ,se absolutno splača, sploh če bi še procesor navil vsaj na cca 2500MHz. Razlika bi bila kar zelo opazna.

Djz3l3 ::

sej to bi mev za ksn mesc pol bi dv punci seb bi pa ksno masino kupu amd 6000+ :P pa ta plata mi je ql ker lashko uprabi svojega 2gb rama in graficno kartico

nastyboy ::

Če si zadovoljen s tem sistemom, pol ne vem zakaj bi menjal... prodat čez neki časa itak ne boš mogu za ne vem kakšno razliko... sploh če ga boš imel nekaj časa, tako da s te strani se to ne splača. Če ti pa ta procesor zdej ne zadostuje, pa ti po mojem to glih ne bo potem ne vem koliko doprineslo. Sicer pa poglej malo primerjave... od tam boš najboljš videl. Razlike je cca 15%

Sploh pa premisli še to.. da če ga bo počasi dobila druga oseba... bi mi bilo še toliko manj aktualno. (Sploh ker verjetno ne bo igrala igric)


Zgolj v premislek.. Sam imam 900 MHz Athlona... Ne rečem da si včasih ne zaželim kaj hitrejšega... vendar ko pogledam bolj s stališča kaj resnično RABIM... mi za moje delo zadostuje. Pravzaprav sva po primerjavi s cimrovim računalnikov ugotovila, da je edino kar ne morem (dosti) hitro narediti kakšno ripanje DVDjev.. pa še tam je problem bolj kot ne v disku, ne pa toliko v procesorju (Velika količina podatkov).
Igric pa seveda ne igram v tej meri da bi me hitrost motila.

LP

Jan987 ::

Hm take menjave so sumljive tako da pazi da se ne boš opekel... najprej njegove komponente DOBRO STESTIRAJ! Ker če z računalnikom nimaš nobenih težav in veš da dela je bolje da ostaneš kar na tem kar imaš, saj vsaj ''za zihr'' dela.

Nevem no.... malo sem skeptičen glede vsega tega, ker bi s tem on šev v minus, tega pa si noben noče! Že če bi vse skupaj prodal in kupil preko bolhe bi bil verjetno na boljšem!

nastyboy ::

še na tole ne pozabi .. 9.julija bo AMD znižal cene procesorjem (po novici) za približno 15%


Mogoče bi pa vseeno malce počakal....da cene še mal padejo.



LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nastyboy ()

Jan987 ::

Če se ne motim gre tukaj za rabljen procesor in ne za novega, tako da...

Djz3l3 ::

Am glede delovanja procesorja in palte mi ni treba skrbet zato ker sem dosti stvari kupil od njega in vse deluje ga pozanm osbeno in zivi cca 2-3 km od mene to palto in proccesor ki mam zdaj sta od nejga kupljeni in dela brez problema ze pol leta.gre se pa za rabljeno opremo aja pa on je tko mal bosi racunalniski mojster je na rac.faksu ali ga je celo koncal sej nevem :D

Djz3l3 ::

se nekaj me zanima a bi pasu ta procesor v ta podnozje na tej gigabytovi palti

to je ta procesor

koliko bi se mi kasnej poznalo pr igrah photoshopu itd
imam pa 1,5 gb rama (1gb 400mhz + 512mb 400mhz)
graficna 7600gs agp mislim menjat za gt ali nekaj boljsega za agp slot

torej zanimam me koliko bi boljse delovalo s tem procesorjem in temi rami in grafo?

dejansan ::

nekaj je, če zamenjaš samo plato in proc, če pa potem misliš menjati še proc za močnejšega in pa grafo in to na agp-ju, ki so še dražje za povrhu od pci-e je pa po moje totalna bedarija

potem je bolje da že v štartu nabaviš vse novo na am2 podnožju

- za 1.5gb ddr rama, če ga prodaš dobiš npr. 2gb ddr2 rama
- grafiko na agp-ju prodaš in če dodaš že minimalno lahko dobiš rabljeno 7600gt
- za plato in proc dobiš nekje 50€ dodaš ene 25€ in dobiš že solidno am2 plato
- na koncu ti ostane še procesor x2 3800+ je nov 80€ npr.

se pravi za investicijo okrog 100€ dobiš solidno plato + athlon 64 x2 3800+ 2gb ddr2 rama in pa 7600gs, če pa dodaš še ene 25-30€ pa namesto gs dobiš 7600gt, plata in procesor sta nova, ram in pa grafika bi pa tudi morala imeti še kar nekaj garancije, če boš malo pogledal naokrog

uf,..., malo za razmislek :D
dejansan

Djz3l3 ::

da kr dobr razmislek :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera grafična AGP za ATHLONXP2400

Oddelek: Kaj kupiti
232021 (1644) matfil
»

Tudi Radeon HD 2600 Pro za AGP

Oddelek: Novice / Grafične kartice
244676 (3294) wooted
»

nakup racunalnika predlogi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
744546 (3473) msedem
»

Komp do 150k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1376927 (5791) asus
»

Rač za igre za do 150k

Oddelek: Kaj kupiti
341894 (1335) Jan987

Več podobnih tem