» »

rabim pa ne vem kako se temu reče

rabim pa ne vem kako se temu reče

billgates ::

rad bi imel neki takega: spominska kartica na digitalcu se napolni. Zraven imam usb kluček in navaden čitalec kartic. Rabim vmesno postajo med kartico in ključem. Kaj rabim?

dzinks63 ::

:)) Ne vem točno kaj imaš v mislih, a mogoče kaj takega : USB key and memory card reader at the same time

billgates ::

Da bolje razložim. Imam čitalec za sd kartice, v katerga vtakneš kartico in daš v usb vhod kot bi dal usb ključ. Js pa grem na potovanje brez da bi mel kje komp in bi rad vmesno postajo z usb vhodi, v katerega bi vtakno usb ključ in usb čitalec in potem iz usb čitalca transfer v ključek in potem zbrišem na kartici, na usb ključu pa mam pol tiste slike z sd kartice.

dzinks63 ::

billgates ::



Neki takega bi rad sam da tam ko sta računalnnika je v tem primeru usb kluček in usb card reader.

billgates ::

Rad bi samo to, da z card readerja, ki se vklupi prek usb, prenesem podatke na navadn usb kluč.

billgates ::

To rabim samo to še moram zvedet kje v sloveniji to dobit? Brez hard-drive razn ce je ful pocen.

Mikrohard ::

Temu, kar ti potrebuješ, se reče prenosnik. Mislim, da naprava s točno takšno funkcijo, kot ti misliš, ne obstaja. Je ceneje, če si kupiš rezervno spominsko kartico z velikostrjo USB ključa, saj so že zelo poceni (gotovo ceneje kot pa takšna naprava, kot jo ti iščeš).

bzp ::

Rabiš USB bridge. Jest sem zadevo kupil iz enakega razloga kot ti, uporabil 1x, sedaj imam pa mp3 player z USB-host opcijo. Tko da, ugodno prodam, ker se nabira prah na škatli. Je pa takale škatlica. Nova je bila 30 EUR, 15 EUR če prideš iskat v Kranj, 20 če ti dostavim v Lj. oz. po pošti :)
Simple, 3AAA baterije, dva USB vhoda, en je source, en je dest., vse (ali pa samo root direktorij, kakor nastaviš) iz source vhoda ti skopira v nov direktorij na dest. Vsakič ko pritisneš na knof, ponovi vajo (ustvari nov direktorij). Morata pa obe zadevi delovati v win. brez driverjev (usb ključi ipd).

billgates ::

Ne sej dragač mam dve kartici po en giga pa me je zanimalo če bi se še to dalo dobit, ker nočem več kartic k jih bom zgubo.:D

Brainstorm ::

Jst mam tegale Thecus in 120 gb disk not.

sirotka ::

Nebi raje reskiral € za večjo? 2 giga kartica te stane 18,5€, 4 giga so pa že pod 40, gigabajtne pa prodaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

>>><<< ::

Če imaš mogoče iPoda si kupi Camera Connector, zadevo lahko rešiš tudi z kakim Microdrivom in ohišjem zanj...

Balandeque ::

Jaz imam acerjev MP340 MP3 predvajalnik. Je grd koprasica, ima pa card reader in 20 GB diska in lepo služi kot fotobanka.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

opeter ::

Jaz pa imam ohišje za 2,4" disk in notri 80 GB-ni disk. Zadeva deluje super, ne zavzame veliko prostora in je sploh nadvse uporabno. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Micro usb 128gb (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
536976 (6170) Daniel
»

Prenosnik ne bere slik z SD kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
171589 (1379) beni
»

Problem z branjem SDHC spominskih kartic

Oddelek: Strojna oprema
102700 (2539) Dr_M
»

Prenos podatkov na SD kartico?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71199 (1114) tomaz-
»

Pomoč! Izbrisal sem filmček z digitalca!

Oddelek: Zvok in slika
161771 (1453) baron21

Več podobnih tem