» »

Iskanje strežnika za postavitev strani

Iskanje strežnika za postavitev strani

Yunai ::

Zanima me, kje lahko najdem zastonj strežnik,kjer bi lahko imela stalno postavljeno stran. Arnes torej odpade, ker rabiš status... Ko se mi bo ta iztekel, želim stran obdržati. Kako kasneje dopolnjuješ stran? Je to obično delo z direktoriji (torej da zamenjaš mapo s stranjo z novejšo) )ali zahteva kak poseben postopek?

overlord_tm ::

Sticky na vrhu foruma ;)

Tisti o webspace

Yunai ::

Opazla takoj za tem k sm postala. :)

Kako je pa z updateanjam?

Tody ::

Če ti ni preveč do nekega programiranja spletnih strani priporočam googlov page maker maš 100 mb placa in lep editor da se z njim igraš. Spotoma se naučiš tudi malce html-ja.

Groove ::

samo zamenjava datotek, ki si jih spremenila. :D :))
drgač pa ... maš SiOL? al arnesov net? :)

bluefish ::

Yunai ::

Mam net od mobitela :) tist na sim katrico... :8)

Tody ::

Hudiča kok pa maš potem računa za tel ?

Yunai ::

Ja tarifa je cca 10sit/1mb. Torej zakupis recimo 500mb (jaz trenutno po 1gb) in to je malce ugodneje. Kar porabis vec, se zaracuna po visji tarifi. Torej cca 10k/mesec. Je pa povezava pocasna, tako da downloadanje filmov in podobnim masivnih zadevscin odpade... Kar sem lahko razbrala z njihove spletne strani je, da ne ponujajo nobenega prostora na strezniku, tako da ta moznost odpade... (Razen ce sem mogoce spregledala). Rada bi imela stran ne-vezano na nič - ne nameravam za vedno ostati na mobitelu, niti na nicemer, tako da bi potrebovala alternativo. Sem si pogledala par strani, ki so bile omenjene v tistem topicu... Ampak pri vseh mas +/-... A je katera najbolj uporabljana, oz. ki bi mi jo lahko priporocali? Nocem, da bi bile gor kakšne reklame, da bi se kej po "nakljucju" zbrisalo... Drugace pa nimam drugih vecjih zahtev :)
Zanima me pa tudi, kam na stran moraš umestiti ključne besede, po katerih naj bi jo brskalniki našli...

Mulh ::

Zakaj potem rajši pri simobilu ne vzameš unlimited paket za 15 jurju ?

Yunai ::

1. ker imamo v nasi hisi omejen simobilov signal (ocitno je streha iz napacnega materiala :p)
2. ker itak ne porabim vec kot 1gb zavoljo pocasne povezave :) vecinokrat je poraba okoli 800mb.
3. placajo mi starsi. Sami so si izbrali paket. Zdelo se jim je ceneje od ostalih moznosti. Seveda je tu ponudnikov dovolj... Vendar ostale moznosti zahtevajo prekopavanje vrta (do hise nimamo potegnjenega telekomovega kabla/ cesa podobnega). Ko lokalni ponudnik kabelske upgrade-a svoj sistem bo malo boljse... Ampak takrat bom ze v svojem flatu z 1 mb/s :)

balkanec ::

Jest ti hostam spletno stran za sitne pare :) Pisi mi
Ti si ziher pozigalec !!!

Yunai ::

Hvala lepa, ampak ze imam hosta. Stran si lahko ogledate na:
http://septerra.sytes.net/index.htm
ali testno css/php verzijo
http://j7n.sytes.net/d/index.php

Hvala za ponudbe!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sytes.net - preusmerjevanje strani

Oddelek: Izdelava spletišč
151174 (876) Yunai
»

Domena in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
262045 (1724) Hardstyle
»

e-mail domena

Oddelek: Izdelava spletišč
51116 (928) Yunai
»

lastna domena z dinamicnim IPjem. Kako?

Oddelek: Omrežja in internet
61670 (1526) sgdjkdlsugi4
»

DC++ problem

Oddelek: Programska oprema
273461 (3051) Tr0n

Več podobnih tem