» »

popravilo motorčka zadnjega brisalca

popravilo motorčka zadnjega brisalca

karafeka ::

Pozdravljeni

Zanima me, če je možno popraviti motorček za brisalce na avtu?
Mootorček ne dela, verjetno se je pokvaril zaradi zarjavelosti navoja na katerega se natakne brisalec. Rjo sem sčistil, zobniki se premikajo na roke, vendar sam motorček ne dela, čeprav dobiva napetost (4v).

Verjetno je tule gor kak štromar, katerega bi prosil za kakšne splošne napotke glede navitja itd..

imagodei ::

Se da, ampak je previjajne motorčka ponavadi tolk drago, da se ti bolj splača it na odpad pa iz podobnega modela avtomobila potegnit delujočega.

IMHO. Vsekakor pazi, da te ne bojo nategnil, kt so mene, ko sem pred enima 2 letoma plačal 12.000 SIT za zamenjavo sprednjega motorčka pri nekem privat avtoelektričarju, potem mi je pa moj avtomehanik rekel, da bi to on naredil s starim motorčkom iz odpada za 5.000 SIT komplet.
- Hoc est qui sumus -

karafeka ::

Hvala za odgovor.

Vendar sem zadevo rešil. Zgleda, da ena "ščetka" ni imela stika in se tako motor ni obračal. Sem sicer kak mesec iskal rabljeno zadevo, vendar mam bolj redek avto :). Sem dal tudi štromarju pred časom, pa zgleda še odpret ni mogel motorja, ker sem komaj jaz dobil narazen zadevo (vijake sem itak do konca znucal, hvalabogu da se ni kateri odlomil), rekel pa je, da vse dela normalno. Najboljše je, da vse sam narediš...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektromotor pralnega stroja (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8844492 (11437) lovro535v2
»

Alfa Romeo 147 1.9 JTD, mnenja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5311598 (10392) dottor
»

Motorček za otroški avtomobilček?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
359311 (8100) ReBi
»

Renault Twingo-poraba bencina?

Oddelek: Loža
4712850 (11574) dejvidlj
»

Kje dobit elektromotorcek, ki se pocasi vrti...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
375094 (4532) madboy

Več podobnih tem