» »

Katero matično ploščo do 100€ za Intel Core 2 Duo E6420?

Katero matično ploščo do 100€ za Intel Core 2 Duo E6420?

Jedi Master Yoda ::

Študiral sem na Asrock ConRoeXFire-eSATA2, vendar ne vem kako se obnese pri navijanju? Ali bi za tak denar bila še katera boljša? Pa še pri kateri spletni tgrovini se jih da dobiti? Hvala!

dzinks63 ::

:)) Biostar TForce 965PT točno 100€

pinx ::

Se strinjam z dzinksom.

Jedi Master Yoda ::

Žal je pri Funtechu nimajo , pri Mlacomu je pa 115 €, drugje pa še dražja.

Čmrlj ::

Kaj sploh imaš za razmišljat, vzami asus P5B, ki je pri funtechu 106 eur.Je dosti boljša izbira kot tale ascrock.

AapocalypseE ::

Da nebom odpiral nove teme bom kr tukaj vprašal. Katero osnovno ploščo mi priporočate za E6600, navil bi ga tam max na 3.2GHz. Plošče sem gledal sledeče: Gigabyte GA-965P-DS3 - ASUS P5B - Gigabyte GA-N650SLI-DS4 - ASUS P5K. Pri P5K me moti da nima optičnega izhoda, ker dosti gledam dvd-je, P5B pa ga ima in nasploh Asusove plate so zelo izbirčne glede ramov, tak da me je malo strah, da nebi delalo tako kot treba.

Zgodovina sprememb…

pinx ::

Gigabyte raje odmisli.

Nabavi P5B-E Plus, 115€ čez mejo.

Jedi Master Yoda ::

Hmm, Asus P5B se sliši dobra izbira, ampak je že malo starejša plata, zato so mi glede zmoglivosti in navijanja priporočali novejšo ABIT IP35-E S775,Intel P35,ICH9R -125€, naj bi bila za tak denar najboljša izbira z novim intelovim čipsetom. Vem da so bile abitke včasih carice, ampak ne vem kk je kaj z njimi danes. Mogoče ve kdo?

Čmrlj ::

Ja jst ima quad gt in je boljša od vsake asuske na 965 chipsetu.Za tele p35 pa še nevem;) .Kle si lahk pogledaš eno primerjavo, ki sem jo naredil- Commando vs Quad gt KLIK, zna se zgodit da bojo tud te precej dobre.

AapocalypseE ::

Razmišljam da bi šal čez mejo kupit ja tak mam samo 20min do tja :)) samo nisem ziher kero plato bi vzel. Kolko vidim se da fajn navit s to ASUS P5B-E Plus P965. Kak pa je z navadno P5B je dosti slabša? Mislim da bi tud moglo it komot preko 3GHz al ne? Sej pravim strah me je samo da se plata nebi z rami razumela.

pinx ::

S P5B-E Plus sem prišel do 485MHz, dlje ne morem zaradi procesorja (FSB wall).

Čmrlj ::

Streetracer, p5b-e plus gre za hec 500+ fsb, drugače pa tud z P5B zlahka dosežeš 450fsb in več, sam ni pa plata za neko xtrem navijanje, sam za 3.6ghz z e6600 bo čist vredu, sam razmisli tud o kaki Abit plošči, kot je recimo ip35-pro ipd.Če proca E6600 še nis nabavil, ti priporočam da raje kupiš kakega pretested, ker teli novi so več al manj v k.... kar se navijanja tiče.Vem za enega odličnega E6600, seveda če te zanima;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

AapocalypseE ::

Nisem še nabavil. Avgusta mam namen vzet plato in procesor, tak da še kr nekaj časa do tja samo zanima me katera plata bi bla ql ampak nerabim za neko extreme navijanje. Po trgovinah mi svetujejo vsepovsod Asus P5K. Sem pa zainterisiran za tega Intela, ko praviš samo, če bo še takrat ko bom jaz to vzel aktualno. :)

Čmrlj ::

Jah težka da bo še takrat, pa do augusta boš tud imel že kar nekaj plat P35 na izbiro za nižjo ceno kot je zdaj.

AapocalypseE ::

Ja upam da bo kaj pametnega. Zanima me še zakaj vsi pravijo kak so Gigabyte plate za k...c pri navijanju če pa zdaj gledam na tomshardware.com plato Gigabyte GA-P35-DQ6 in piše da je najboljša bla pri navijanju od vseh v testu. Točno piše: The Gigabyte GA-P35-DQ6 takes the overclocking crown.
http://www.tomshardware.com/2007/06/19/...

Zgodovina sprememb…

pinx ::

Čmrlj, imaš v mislih tiborjev E6600? :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje procesorje

Oddelek: Navijanje
182699 (2446) Valvoline
»

Kater proc (8200 ali 8400) in plato INTEL

Oddelek: Kaj kupiti
251678 (1348) krneki0001
»

Katero matično ploščo za E6600?

Oddelek: Kaj kupiti
272396 (1468) Kezman91
»

Katera Matična pa Procesor?????

Oddelek: Kaj kupiti
352316 (1319) Čmrlj
»

Plata za core 2 duo???..asus

Oddelek: Navijanje
412493 (1405) ShARk63

Več podobnih tem