» »

NEST.2007, prve informacije

1 2
3
»

t909 ::

A bo dol CS 1.6 al pa condition zero? Koliko je interesentov za te igre?

darkolord ::

No ja, če ne bo glih vsak prišel s svojim avtom, bo verjetno kul :)

Adrijan0 ::

A je kdo k bi upal iz kopra iz železniške do pirana peljat? :\

strictom ::

Ni ga korenjeka...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Jaka83 ::

Adrijan0, mogoče se enako zmenimo kot lani. ;)

Jakka ::

Teoretično bi šlo. Enega ne, tri pa. Samo nič ne obljubim. :)

Adrijan0 ::

Jaka83.. Sm ugotovil da mogoče mi niti nebo treba z vlakom :D upam.. ker z vlakom je 2 uri :D z autom 45minut :D Tako da bom še kej napisal kako in kaj. Drugače pa 100% nism edini, ki bi potreboval tak prevoz.. Zihr bo še kak.

BTW: kdaj bodo prijave za nest odprte? :\

LP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

HyperKiller ::

Tale trik z prijavami že močno diši po marketinški potezi... ...ali pa problemi z šolo/čemerkoli drugem.
Šefe?

Koca ::

pumoje je šu šefe na dupust;). Ne resno, upejmo da bodo prijave cim prej.

Jaka83 ::

Ah, kaj vas skrbi glede prijav, bojo že. Tud če so samo en teden pred dogodkom.

fexon ::

fantye-v piranu ne želite imet parkiran avto(lisice, pajki in ostala golazen...) prej je nekdo napisal nekaj o prevozu od železniške do pirana...
evo en cool podatek-na obali imamo avtobusnega prevoznika I&I. le temu konkurira taxi služba sonce, katera ima vpeljane fure na istih relacijah kot avtobusi(v praksi to zgleda tako-pridejo na postajo 5-10min pred trolo in pokradejo stranke). glede na to da štartajo iz glavne avtobusne(ki pa je tudi glavna železniška)postaje se da ownat kombi totalno zase...rabim še kaj dodat? aja-sem iz kopra in dobro poznam story v piranu...

darkolord ::

Lisice, pajke in ostalo golazen dobiš le, če imaš avto nepravilno parkiran.

Jaka83 ::

Piran ni nič kaj drugačen od Ljubljane, tako kot je že darkolord napisal. Se bomo že znašli glede parkinga, če ne bo kaj organizirano.

darkolord ::

sej bo

fexon ::

@darkolord-parkirnine so nehumano visoke-v treh dnevih (72ur) rata znesek tako visok, da si ziher kupiš malo cenejši avto...:D
poleti veljajo drugačni plačilni režimi in ceniki-vse v službi lupljenja nič hudega slutečih turistov>:D .sploh pa se mi zdi, da imajo neke nore finte...bom
preveril in raportiral...

jurre ::

glede cen, pomoje ne bo tako hudo, saj nisi v Ljubljani:D lani sem parkiral na tistem parkingu pred Piranom za ene 15 ur pa sem dal 1000 sit, nekje v izolu sem parkiral za 2 ali 3 ure pa je bilo 100 tolarjev. Sem se skoraj smejal, ko je povedal znesek.:))

Kami ::

Prijave so odprte

PS: Se ime klana shrani ?

Ker, ko pogledam prijavo,tam ni napisanega klana, ki sem ga prej vnesel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

ERGY ::

Brez panike. To z imeni in podobnim urejas vse na samem lanu :)

r5r ::

Kami: Kje se prijava pogleda?

Dodano: Našel. :D Meni je vrglo oba odgovora v klan vrstico ...
And it makes me wonder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r5r ()

ru7 ::

Hehe

Prijave se pišejo do konca ... letos moramo menda par stvari več vprašat, da bo z igrami manj kaosa kot prejšnja leta. Se posipam s pepelom in delam.


Sem pričakoval čist bolj zakomplicirane prijave :D :D :D (dejansko ne vidim razlike od lani) :P

frenk ::

ja jest sm se tud komaj prebil čez prijavo...fantje dejte jo mal bol poenostavt :)

pac3k ::

Kaj novice, da so prijave odprte pa nebo?
Glede na zamudo bi lahko bila, saj marsikdo ne refresha tega 10x na dan, tako kot jaz :)

user427615 ::

Kaj novice, da so prijave odprte pa nebo?
Glede na zamudo bi lahko bila, saj marsikdo ne refresha tega 10x na dan, tako kot jaz :)


sej prijave "so" itak že od 1.7. :) to je pa v novici tudi pisalo... :D

HyperKiller ::

Vem da sem lani videl seznam prijavljenih, je bilo to še po končanih prijavah ali že med?

Koca ::

ce se ne motm je blo to po zaklucenih prijavah, ne me pa za besedo drzat

Adrijan0 ::

Če se jaz dobro spomnim je bilo to po koncu nesta. Druagče je kaka picerija tm zravn, če bo zmankalo za jest :))

LP.

jamiroq ::

> Druagče je kaka picerija tm zravn, če bo zmankalo za jest :))

zraven (zgoraj omenjene) merkatorjeve trgovine je tudi picerija s kar ok picami. drugače imaš tam blizu (ajde, ves piran je 'blizu', če mene vprašaš :D) še picerijo skarabej (ex surf bar) in nek nov 'burger & pizza joint. prav tako kot za merkator greš iz o.š. po marxovi do prve prečne ulice (tomšičeva, iirc), vendar ne zaviješ desno, ampak greš še naravnost do naslednje prečne ulice, zaviješ levo in greš do konca.

Adrijan0 ::

Jaz poznam res salbo piran tko da nevem neč kako je dole :D Drugače pa če je tko pa super.. ker hrana je meni res važna >:D

Koca ::

ah sej hrano se bo pumoje dal narucit, tko kokr se jo je lahk lan, sam bo pa tut blizi, tko da ce bo vroce, se bo dal it km vn pa jest

Kami ::

Ne znate brat ?

Stroške udeležbe smo zmanjšali na minimum. Cena znaša 25 EUR in vključuje tridnevni dogodek, večerjo v petek, zajtrk, kosilo in večerjo v soboto ter zajtrk v nedeljo.

Jaka83 ::

Matr, a še nikol niste sami hodil po Piranu? Mislm da za jest pa res ni problem najt, sej maš restavracije na vsakmu koraku.

madviper ::

Ampak še vedno nekateri ne znate brat. Lepo je napisano, da je prehrana oraganizirana v sami šoli. Ne bo potrebnega naročanja, ne bo potrebno drugam hodit, šel boš v jedilnico in si boš tam vzel (bo več menijev, tudi pice). Aja res ne bo odprto 24 ur na dan, bodo določene ure, ko bo obratovalo (za zajtrk, kosilo in večerjo).

Torej boste za 25€ meli 3 dni streho nad glavo, elektriko in hrano na morju. Za moje pojme zelo ugodno.
I'd like to do something crazy!

darkolord ::

Pa zeblo ne bo nobenga 8-)

Jaka83 ::

madviper: Jaz pač jem več kot 3-krat na dan. In ne, nisem debel, ravno obratno.

kuglvinkl ::

Vzemte mamice seboj...

Koca ::

darkolord: upejmo da nebo tut nbenmu vroce, k lan je blo nevzdrzno

frenk ::

MILF>:D

Adrijan0 ::

Vem da je prehrana organizirana.. Upam da bo tud dobra hrana :D

Jaka.. sej sm biu po piranu.. samo kdo se pa sploh spomne kako je tam :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

madviper ::

Jaka83
Ja in kaj potem če ješ 3 krat na dan? Sej maš tri obroke na dan.
I'd like to do something crazy!

Adrijan0 ::

Eni pač pojejo več.. res ne morem razumeti kaj tebe to tolko moti. Al smo prisiljeni jesti tam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

Jaka83 ::

madviper, napisal sem več kot 3-krat na dan. ;)

Primoz ::

Pač ješ več kot trikrat na dan. Trikrat je vključeno v ceni ... dodatno boš pač dodatno naročil in plačal kot prejšnja leta (ali pa šel kam ven ... kakor ti bo pač ustrezalo)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

kuglvinkl ::

joj joj. Jest mam pa 45 številko čevljev... Koga to briga razen mene in trgovke, ki mi mora prodat pravo številko?

strictom ::

U znate komplicirat. Če si lačen pač poješ par nubov v CSSju ane :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Jaka83 ::

Pismu ste vsi neki pametni, navezoval sem se na izjave, da v Piranu se pa nekdo ne znajde in potem na pametnjakoviča, ki je začel s tem, da je trikratni dnevni obrok vključen v ceno (ja ne, a res, le kje je to izvedel). Je bil samo komentar, da ni nujno, da bi kdo hotel jest v šoli in da sploh ni problem it v Piranu nekam jest. Sej mislm da smo vsi že zadost samostojni in si poiščemo nekaj. :\

Izpadl ste kot otroc zdej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaka83 ()

HyperKiller ::

Bolje ispasti otrok nego iz aviona?

Coinbird ::

Osebno med zobe in gremo naprej!!! :D

Otroški vrtec slo-tech prireja šolo v naravi NEST07 >:D
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

madviper ::

Jaka83 se opravičujem če sm te prizadel. Res je da sm površno prebral, da rabiš več kot 3 obroke na dan. Se posipam s pepelom. Torej bodo nekateri hodli tud ven jest, s čimer ni nič narobe (najbrž bom tud jaz šel ven jest vsaj enkrat).

Svoje mnenje o drugih uporabnikih bom zadržal zase, da me ne bodo TP raztrgali na prafaktorje:P.
I'd like to do something crazy!

Mavrik ::

Očitno bi bilo treba še ene ekstra prijave za mame, da lahko pridejo skrbet za boge otroke tja. :\
The truth is rarely pure and never simple.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
295730 (4684) CaqKa
»

NEST.2004 se je zaključil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
895587 (5487) WarMaker
»

Izbris

Oddelek: Slo-Tech
10916 (799) ganzi
»

Prihaja NEST 2004

Oddelek: Novice / NEST
482623 (2623) Jeebs
»

Slo tech virus

Oddelek: Slo-Tech
91518 (788) DSmidgy

Več podobnih tem