» »

NEST.2007, prve informacije

1
2
3

Road Runner ::

ceprov ta je res mal smesna za tiste ki bi prsli kako predavanje samo poslusat.
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

steev ::

Je res mal predrago, sam nekej je pa treba placat, ce ne bi vsak kurac prsu gledat notr.
:|

Mavrik ::

Morda pa je tak najbolje. Osebno se ne počutim najboljše, če pomislim na to, da bi mel kar kdorkoli prost dostop do moje vsaj jurja vredne opreme tam.
The truth is rarely pure and never simple.

Roadkill ::

sharp in ostali... zrihtajte potem še meni poceni karto za rock otočec, ker bi čel samo na koncert od hladnega piva, pa bom očitno moral plačat katastrofalnih 22€....

:\
Ü

Primoz ::

To ni rop ... to je kraja >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Se opravičujem, ker še nisem napisal nove novice. V glavnem kraj je sedaj objavljen (če si pogledate stran z informacijami o dogodku). Letos smo v OŠ Cirila Kosmača Piran (2 min hoje do morja) -- v tej šoli smo že bili (poglejte si stare članke).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

r5r ::

Torej je to možnost _A_? :D
And it makes me wonder.

ru7 ::

Hudo 8-)

A je to to: Lan 2001

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ru7 ()

TESKAn ::

Ne, 2001 je bil sploh prvi tak 'dogodek'.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Kami ::

Piran 2002 ampak je žal povezava mrtva

webfreak ::

No kaj bo sedaj a bodo kake prijave ali ne :D :D

Samo še 40 minut imate časa da izpolnite objubo in omogočite prijave (Prijave bodo na voljo 1.7.2007)

... nekateri čakoamo :))

user427615 ::

ZOMG! Prijav se ni! NEST.2007 odpovedan? :P

Primoz ::

Prijave se pišejo do konca ... letos moramo menda par stvari več vprašat, da bo z igrami manj kaosa kot prejšnja leta. Se posipam s pepelom in delam.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

r5r ::

Saj bo ... zjutraj, upam. :)
And it makes me wonder.

Coinbird ::

Vsa leta je blo z igrami bolj na prvo žogo, zmagovalec mora biti znan 15min pred zaključnim ceremonjalom. :\
Važno je da se maš tisti čas, ko igraš s kolegi fajn, kot pa resno tekmovanjo tekmovat. :D
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

strictom ::

Pa fajn bi blo, da bi bil urnik kdaj se kakšno tekmovanje začne. Ne pa da potem Hundey okrog hodi pa pripravlja folk :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Matek ::

Saj ponavadi nek urnik je, samo kot je rekel Coinbird, vse je v bolj sproščenem vzdušju, folk ne pride primarno tekmovat v igrah, potem pa je pogosto kdo na kavici, drug na plaži, nekomu se ne da, itd.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

krho ::

Ql. meni so že dopust za petek odobrili :)
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

strictom ::

Zakaj je pa 600 folka kliknil (na anketi) da jih ne bo na NEST?

Se kaki Meditelanovci zajebavajo spet?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Jaka83 ::

Mogoče zato, ker jih res ne bo. Sej na NEST ne pride cel ST portal.

Littleman ::

Še vedno ni prijav!!!

ru7 ::

Noben ni prikrajšan zaradi tega :D Placa bo dost..

Sam da bo NEST, pa kake slikce šole, da vidmo kaj nas čaka. A parking je dost velik pred šolo?

Uff, samo še ~ 3 tedne 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ru7 ()

Littleman ::

Prakinga je približno toliko kot lansko leto. :) drugače pa namig za organizatorje. Morda bi kdo stopil na občino in na podjetje Okolje ki ima v lasti parkirno hišo v neposredni bližini in bi se ob predložitvi vstopniceNEST dogovoril za simbolično ceno parkiranja 1€ na dan???

Kami ::

Domnevam, da je v bližini kaka trgovina, ki je dovolj blizu, da si lahko greš peš po pijačo ? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Sc0ut ::

Pa za q3 ctf bi prosil osp in ne cpma vq3 varijanto. Tudi mape bi bilo fajn da bi bile tiste, ki se igrajo na clanbase.
* q3ctf2 (namesto nje mogoče q3wcp18)
* q3w3
* q3w7
* q3wcp1
* q3wcp5
* q3wcp9
* q3wcp15
* q3wcp22
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

ru7 ::

Kami: sej smo skoraj v centru pirana, samo pol upam, da bo res security, da ne bojo obiskovalci veselo kradli z miz :D

Adrijan0 ::

Samo nek. Kaj letos bo hrana tm kuhana? Nebo pic kot lani al kako?

LP.

strictom ::

Sc0ut, igra se Q3 v1.32. Brez OSPja in kakeršnih koli modov.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Sc0ut ::

Q3 igrate brez osp al pa cpma moda? Ojoj, ojoj, ne morem verjet. Ma osp se uporablja že od nekdaj, cpma vq3 pa ga sedaj nadomešča. Če si že lahko vsi q3 namestite si še vsaj osp poleg. Če rabite kakšno pomoč vam lahko pomagam, kje se stvari dol potegnejo. Ker igrat samo navaden q3 je pa res malo mimo.

Ali pa poglejte malo na to stran, kjer se je xgo potrudil in napisal par stvari.

http://www.sloreactor.com/forum/index.p...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

ru7 ::

@Littleman: Dej če bliz stanuješ pejt mal poslikat da vidmo to čudo :D

user427615 ::

danes ponoč sm do 3h Refresh stisku, pa še zmer nbenih prijav.. :P

Dami ::

Prakinga je približno toliko kot lansko leto.

To se šalite? Že lani je bla kriza s parkiranjem pa nas ni blo skor nič.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

R33D3M33R ::

Pridem z avtom in če ga ne bom imel kam postaviti bom zelo zelo jezen ;( .
Da bi pa ga postavljal v neke parkirne hiše in plačeval pa mi niti na misel ne pride. Tak da povejte če bo parking zagotovljen za vse udeležence, ki bi prišli z avtom, da se ne bom zastonj prijavljal.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

strictom ::

Kak problem je parkirat kako minutko stran. Tja se zapelješ, raztovoriš, potem pa postaviš avto nekam stran.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Koca ::

mene bl zanima, kdaj bojo prijave. Najbl pa upam da bo hladno

jype ::

Če prestavite sistemsko uro kak teden v preteklost, boste prijave morda dočakali že pred 1.7.2007.

R33D3M33R ::

strictom:
1. a garantiraš, da je parkiranje "minutko vstran" dovoljeno?
2. a garantiraš, da ne bo zaradi tega, ker je "minutko vstran", koga zaščemelo v prstih pa bo si kaj "sposodil" iz avta?

Pač zanima me :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

strictom ::

R33D3M33R: Stavim da če ti avto ukradejo, ti kupim novega, če ti ga ne, pa mi ti kupiš 8800GTX. Sva zmenjena?

Drugo pa je skorajda vedno minutko stran kak plac kje. Če bo pa itak več avtov tam so pa manjše možnosti da ti ga ukradejo :)

Piran ni Ljubljana kjer ti še mačko ukradejo če nima alrmenga sistema.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

aljazh ::

V Piranu pri OŠ _je_ problem s parkiranjem. Edina legalna varianta je garažna hiša pri pokopališču (plačljivo) ali pred Piranom - Fornače (plačljivo). Ostala parkirna mesta, razen tistega nekaj malega pri sami OŠ, so samo za lokalce z dovolilnicami. Na avtomobile brez dovolilnic redarji zelo radi natikajo lisice, sploh, če je registrska oznaka non-KP-Piran.

Ne želim nikogar strašiti, vendar takšna so dejstva na tistem koncu, ki ga malce bolj poznam. Razen, če se je v zadnjem letu dni kaj spremenilo.

ru7 ::

Še kake lisice manjkajo ja, upam, da je kak nogometno igrišče poleg šole (like Sečovlje), da se magari ke parkira, bojo lokalci že preživel brez par dni

jype ::

Garažna hiša je blizu šole, ni pretirano draga (natančne cene žal ne vem) in predvsem zagotavlja senco vozilu.

Dvomim, da se bo našla ugodnejša rešitev, z izjemo nelegalnih.

Littleman ::

Kami: Na žalost temu ni tako. Prva trgovina je mercatorjeva vsaj slab km stran(jebeš primosko po zraku je bližje sam ceste so pa na okol in okol) Noč in Dan so pa itaq zaprl že prejšen mesec. Ta je bla zelo blizu sam kaj ko so zaprl.
Zdele sem pogledal in naj bi bil v sosednji bajti poleg bivšega noč in dan tudi mercator ( potrebo preverit na kraju samem)
100% pa sem da je delikatesa na tem mestu http://zemljevid.najdi.si/search.jsp?q=...

ru7: Nažalost ne. Sem samo pobraval vse občinske znake črte v maju in juniju in zato bom reku poznam mau po piranu in portorožu.

Strictom: //Kak problem je parkirat kako minutko stran. Tja se zapelješ, raztovoriš, potem pa postaviš avto nekam stran.// To je VELIK VELIK problem. Kot je nekdo že rekel je to Piran in poleti redarji veselo služijo svojo zimsko plačo :D Kar ni KP je prvo na udaru, potem se pa spravijo še na KP brez abonentnih kartic. Vem kako je ker sem dotično ulico 9 korpusa en dan že ob 5:30 zapru vse tja do 16:30 in je bil živ halo. //Sam smo pa pobraval// Tko da res v kolikor se ne bo organizator uspel dogovorit za skoraj brezplačno parkiranje, je vreno premisleka. Lahko pa se parkira na zgornjem linku tam mislim da ni table rezervirano za mercator in je dokaj velik prostor za parkirat. Sam spet ne vem kaj se b o npr zgodil v soboto ko je trgovina še ceu dna odprta.

aljazh: Nič se ni spremenilo kvečjemu huje je.

jype: O prekleto draga je za neobčane verjemi mi.

Zgodovina sprememb…

jamiroq ::

> Ne želim nikogar strašiti, vendar takšna so dejstva na tistem koncu, ki ga malce bolj poznam. Razen, če se je v zadnjem letu dni kaj spremenilo.

ne. redarji kvečjemu še bolj pogosto izvajajo obhode (kar le pozdravljam). je pa res, da, kolikor vem, lisice natikajo le na ulici ix. korpusa (kockasta, od tartinijevega trga do štadiona). drugod talajo kazni. bi pa obiskovalcem priporočal, da se navadijo brati prometno signalizacijo :), če piše rezervirano za lastnike abonmajev, pomeni točno to kar piše; in abonma ni enako parkirni listek :).

glede razpoložljivosti parkirnih mest: fornače so večinoma natrpane, pravtako tartinijev trg (kjer tudi smete parkirati). v garažni hiši pa, kolikor vem, parkirajo večinoma le okoliški prebivalci; najverjetneje bo tam še največ prostora.

edit: najbljižja trgovina je mercator na rokovem trgu. iz šole po marxovi do konca, nato desno na rokov trg (ali je zdaj trg bratstva? kdo bi vedel :D).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

R33D3M33R ::

No evo to sem mislil, tako da upam da bo razjasnjeno ko se bodo pobirale prijave.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Jaka83 ::

Parkirat v Sečovljah in na kolesa. :D Joke joke, ne me obmetavat no.

S parkiranjem očitno res zna bit križ. Čeprav mi ni problem hodit do prizorišča, ker pač ogromne kište in monitorja nimam, me tole odvrača. Bomo že nekak ane.

Coinbird ::

Za problem parkiranja bo treba najdit rešitev, brez pomoči bo zelo neugodno za obiskovalce.
Treba je vedet kje se lahko pusti avto, koliko bo stalo,...

Mislim pa, da so primož in ostali organizatorji na to že študiral, nenazadnje je to njihov sedmi lan.:\
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

Kami ::

Hm, meni se zdi, da sem v članku za NEST 2007 bral, da bodo poskrbeli za dovolilnice, sedaj pa tega več v članku ne najdem ?

HyperKiller ::

Mogče možgani navezujejo na nek post ko je en predlagal poceni parkirno hišo...
Prakinga je približno toliko kot lansko leto. :) drugače pa namig za organizatorje. Morda bi kdo stopil na občino in na podjetje Okolje ki ima v lasti parkirno hišo v neposredni bližini in bi se ob predložitvi vstopniceNEST dogovoril za simbolično ceno parkiranja 1€ na dan???

/popravek: dodal citat

Zgodovina sprememb…

jype ::

Kami ::

HyperKiller: Hm ne :)

Stvar sem zasledil tisti dan, ko je bil objavljen članek za NEST 2007, mogoče sem zasledil v novici za piran 2002.

Ja tako je, tam sem zasledil ( klik):

Tudi za parkiranje je poskrbljeno, saj boste lahko vsi tekmovalci parkirali na prostorih OŠ Cirila Kosmača. Da vam avtomobila ne bo odpajčurilo piransko mestno redarstvo, boste dobili dovolilnice za parkiranje, katere lahko dobite pri organizatorjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
295732 (4686) CaqKa
»

NEST.2004 se je zaključil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
895590 (5490) WarMaker
»

Izbris

Oddelek: Slo-Tech
10918 (801) ganzi
»

Prihaja NEST 2004

Oddelek: Novice / NEST
482623 (2623) Jeebs
»

Slo tech virus

Oddelek: Slo-Tech
91518 (788) DSmidgy

Več podobnih tem