» »

Prenosnik do 1200evrov

Prenosnik do 1200evrov

Nik$on ::

Lep pozdrav!
Kupujem prenosnik za okoli 1200evrov, ki naj bo lepega izgleda in bo lahko poganjal tudi kako starejšo igro! Zraven bi kupil še en dober brezžični router, ki bi imel čim večji doseg, da bi imel internete po hiši!
Prosim svetujte! Nik$on
  • spremenilo: Nik$on ()

trdoreh ::

Ta je dobil nagrado za dizajn klik. Tega jaz svetujem...:))


Lp, Jan

trdoreh ::

Mogoče bi ta prišeč v poštev, samo glede zmogljivosti pa nevem, jaz svetujem glede na izgled klik.


Lp, Jan

Nik$on ::

Pri Lgju je dizajn zelo lep, problem je ker ga prodajajo samov esvetu pa nikjer drugje, pa še nemške windovse ima!
Za appla pa slabe karakteristike, pa rajši bi imel windovse kot pa mac os!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nik$on ()

Backup22 ::

Nekaj Toshib:
Toshiba Satellite P200-14O
Toshiba Satellite A200-10W
Toshiba Satellite P100-10P
Toshiba Tecra A8-10F

IBM Lenovo:
IBM Lenovo R60 1,83 GHz (UL1DXVM)
Lenovo 3000 N100 1,6GHz

Sony VAIO:
SONY VAIO Vaio VGN-N29VN B (Vista Business ENG, SLO tipkovnica)

Jaz osebno bi izbral enko od Toshib, fajn je tudi, da imaš 3 leta garancije in 2Gb RAMA bi za ta denar pričakoval...
//

dzinks63 ::

Nik$on ::

Všeč mi je Toshiba Satellite A200-10W, samo bi moral dokupiti še 1gb rama! Katere router brezžični mi predlagate??

Kibby ::

Jaz bi ti pa raje priporocil nove HP-je... HP Compaq 6710b (GB891EA)

Meni se tdi fenomenalen... Polek tega ima nov chipset, boljsi wlan, pa baterija bi naj drzala 5h... Dokupis si 3 leta garancije pa kasneje se kak 1gb rama pa si na konju :D

zcetrt ::

Mnja, HP je vsekakor kul... Ampak za šminkerje pa ravno ni, po mojem mnenju. Prav tako Lenovo. Sta bolj "funkcionalno špartanska".
4.

Nik$on ::

Kaj pa pravite na to toshibo:
http://www.rolan.si/katalog/16138/PRENO...
Pa prosim svetujte mi še za brezžočni router!

zcetrt ::

1600 EUR za prenosnik z enoletno garancijo? Hmm... "You are braver man than I am..."
4.

Fr33man ::

Očitno mu dnar ni problem, iz začetnih 1200 je prilezel na 1600 evrov.

Edit: zcetrt se mi zdi da delaš v big bangu (sm na parih laptopih zasledil tvoje ime), me zanima če kej veš, če ponujate kak gotovinski popust pr nakupu laptopa?:D

trdoreh ::

Fant sprašuje po prenosniku ne po finančnih nasvetih!
Kolko želi on porabiti za prenosnik se pomoje ne tiče nobenega, pač za ene je to veliko, spet za druge pa malo denarja!


Lp, Jan

Nik$on ::

Glej tistih 400evrov gor ali dol, vi se tu zdaj prepirate namesto da bi meni pomagali! Za prenosnik sem že rešil problem, raje mi svetujte za brezžični router!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nik$on ()

zcetrt ::

Nop. Ne delam v Big Bangu. Imam le blazno slabe izkušnje z zdaj že bivšim prenosnikom in zato fobijo pred potekom garancije :)
4.

Nik$on ::

Ja druge možnosti za garancijo ni, gledam pa da ima večina prenosnikov po 1 leto garancije!

Fr33man ::

Nekateri proizvajalci nudjo podaljšanje garancije iz 1 na 3 leta. Vsekakor pametna naložba. Toshiba

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fr33man ()

mainman ::

Imaš pa tudi možnost zavarovanja prenosnika pri zavarovalnici. Recimo Triglav. Zavarovanje ti krije tudi poškodbe.

roli ::

Glede routerja zadnje čase hvalijo tole:
Buffalo WHR-HP-G54
Linksys WRT54GL

Jaz sem za uporabo z prenosnikom pred kratkim naročil Buffalo WHR-HP-G54! Dobim ga pa skupaj z prenosnkom jutri pa bom povedal kako in kaj.Na oba routerja pa lahko naložiš alterntivni firmware kot so dd-wrt,tomato,open-wrt....
http://www.r00li.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

matična

Oddelek: Kaj kupiti
112248 (2054) primy
»

Katera firma prenosnika za 1000eur?

Oddelek: Kaj kupiti
81544 (1390) rokec_mx
»

prenosnik do MAX 1000 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
111319 (1152) Backup22
»

Laptop :D

Oddelek: Kaj kupiti
81452 (1309) iMark
»

Iglični tiskalnik ima printer priključek, novi računalnik pa ima samo COM in USB vhod

Oddelek: Pomoč in nasveti
192550 (2261) ToniT

Več podobnih tem