» »

3D program

3D program

alienfrik ::

Lep pozdrav

Mene zanima kateri progrma je najboljši, da bi lahko naredil nek stroj ali kakšen bat ali kaj podobnega potem se bi ta stvar gibala oz deloval, bitno pa je da bi lahko to videl v prerezu se pravi da bi lahko vidle kaj se dogaja. (npr. da bi narisal oz sesavil elektro motor in to bi se vse skupaj vrtelo, ampak jaz bi imel taksen pogled kot da bi bil ta elektro motor prerezan na polovico.)

Hval za nasvet

Aleks

bastadu ::

Poskusi Solidworks, ki je še nekam najbolj user-friendly...

alienfrik ::

Pa je še kaj drugega, kaj podobnega solidworksu, ali je to edina rešitev, ki mi preostaja

BlackHole ::

3D studio Max, imaš tudi Autocad.
LP Marko

qwdl ::

sidd ::

Autodesk inventor, catia, solidvorks, proengineer - nekaj tehničnih programov za risanje tak na hitro. Lahko pa recimo tudi skriješ določen del med simulacijo in vidiš notranjost recimo motorja. Fensi zadeve.
no idea for signature
signed
I

Maximus ::

Autodesk Maya

bosmla ::

Lahko takole na hitro brez pravega znanja in ne prevec podrobno probas tudi z Sketchup-om. Zadevo narises in jo postavis v razlicne polozaje on ti pa sam naredi vmesne gibe...

alienfrik ::

Verjetno se bom kar autocad inventorja posluzil ker dosti delam z Autocad-om, ali pa mogoče selo solid workasa, bom videl kaj bo bolje izgledalo.

Hvala za pomoč.

Markus55 ::

Pro/Engineer Wildfire 3.0

the best


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program za risanje načrtov

Oddelek: Programska oprema
94637 (3430) Qushaak
»

Konstrukterski programi

Oddelek: Programska oprema
197175 (4761) Machete
»

Povejte mi kaj o modelirnih programih

Oddelek: Programska oprema
102179 (2052) dzinks63
»

SketchUp zastonj! (potem, ko je proizvajalca, @last software, kupil Google) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8515399 (11726) Company
»

Kater program za rendriranje?

Oddelek: Programska oprema
51868 (1822) barbarpapa1

Več podobnih tem