» »

Flash card

Flash card

Kowkele ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo ve, kje se da kupiti PC-ATA Flash Card? Sedaj imam eno od PQI (64MB ATA flash) rabil pa bi se eno. Iskal sem po netu, vendar ne dobim. Prosim za kakšno informacijo.


LP
Tako pač je to!!!

kixs ::

Poglej med male oglase (tudi malo starejse 10+ dni). Je en prodajal IDE2CF adapter. Se pravi, da lahko uporabis katerokoli CompactFlash kartico in jo preko tega vmesnika uporabljas kot trdi disk.

Glede katerekoli CF kartice se je vseeno dobro pozanimat. Baje mora imeti IDE podporo, kar naj bi sicer bilo standardno, vendar pri cenejsih ni nujno.

LP

Kowkele ::

Hvala za info, vendar adaptor že imam, vendar ne dela. CF kartico rabim za CNC stroj z fanuc elektroniko in takšni adaptorji delajo samo v okoli 25%.
Nekdo mi je povedal, da je ena elektro trgovina nekje na izvozu za center v Ljubčljani (med vičem in rudnikom), ki naj bi držala take kartice. Ali mogoče kdo ve, kako se imenuje?


hvala
Tako pač je to!!!

kixs ::

Adapter bi po moje moral delovat. Problem je najveckrat v CF karticah - to sem bral, ko sem se zanimal za tak adapter za mojo Amigo ;)

Drugace pa imas tule en komplet:

http://www.comshop.si/Article.asp?articleid=50299

LP

AndrejS ::

CF2IDE adapter je kot loto... rabiš srečo... Sestavljal linux router , kjer sem hotel uporabiti CF2IDE adapter namesto diska ... Instalacija se je izvedla normalno , le bootat ni hotel, le bral sem lahko podatke iz kartice..
Na koncu sem menjal osnovno plato in je stvar skrivnostno začela delovati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kupujem prenosnik za igre in ostalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517280 (5605) Grey
»

računalnik na osnov linux clarkonnect in CF kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
121156 (999) ftpserve
»

Smoothwall - Unable to partiton

Oddelek: Omrežja in internet
121253 (1058) Kron
»

Katera grafa od spodaj naštetih se vam zdi najboljša?

Oddelek: Kaj kupiti
51220 (1220) BlueNik
»

kero matično za intla

Oddelek: Kaj kupiti
211961 (1430) dukenukem

Več podobnih tem