» »

IE 7 težave - pomoč

IE 7 težave - pomoč

awake ::

Formatiral sem disk in na novo posnel windovse, sedaj pa mi v IE 7 ne gre v Yahoo in Siol meilu odpirat priponk?! Ko me okno vpraša če hočem odpret ali shranit datoteko, stisnem eno ali drugo mi v obeh primerih samo zapre okno in nič se ne zgodi! Kaj je to narobe?
Preblem imam sedaj tudi z certifikati... ko grem na stran npr. cobiss.si in hočem kaj rezervirat mi napiše ˝There is a problem with this website's security certificate˝?! Prej v IE 6 je normalno odprlo certifikat in si ga potrdil... Se da to kaj nastavit?

nonenone ::

jaz imam tudi težave z IE7, kar blokira mi dosti strani, čeprav imam varnost naštimane normalno srednje, kot jih je IE7 sam naštimal pri inštalaciji, lp

awake ::

pa priponke bi pa ja moralo it normalno odpirat v meilih.. kaj ve kdo kaj to blokira?

lali12 ::

Odpri OUTLOOK EXPRESS - Orodja-možnosti-pa pri kartici VARNOST odznači ( ne dovoli shranjevanja ali odpiranja prilog,ki bi lahko vsebovale viruse
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

awake ::

to sem spraševal za siol in yahoo webmail... torej ne gre odpirat in niti shranit priponk iz webmaila8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: awake ()

awake ::

kaj noben ne ve kaj je to al pa daj vsaj ve za kaki link je bi to pisalo kaj se da nardit???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla Firefox (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
25634188 (8655) kow
»

Odslej samodejno posodabljanje Internet Explorerja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5517740 (14332) slitkx
»

Nemčija: Odrecite se IE (vsaj začasno) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10513953 (10099) bf4ed
»

Internet Explorer 8 še pred koncem leta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7410169 (5202) SmeskoSnezak
»

Po rahlem predahu se boj med Google in Microsoft nadaljuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
749298 (6836) BigWhale

Več podobnih tem