» »

Proces Firefox.exe se zaganja

Proces Firefox.exe se zaganja

Storm ::

Odkar se mi je avtomatsko posodobu Firefox na 2.0.0.4 in sem pri samem updejtanju v neskončnem loopu dobil sporočilo, da se neke datoteke ne morejo posodobit, se mi v procesih pojavljata dva firefox.exe, pri čemer en ugasne če zaprem brskalnik, drugi pa ostane. Če tega drugega ročno prekinem, se mi po parih sekundah spet zažene.

A je to normalno, in če ne kaj svetujete.
Markec The Great

Klemzz ::

reinstall?

amigo_no1 ::

Poženi "Process Explorer" in poglej kje sta "firefox.exe" procesa (desni klik/properties) .

Storm ::

Procesa sta oba v c:program files/mozilla
Normalno. Tudi če zaprem FF procesa ostaneta, pri čemer se eden vrača, tudi če ga zaprem med procesi
Markec The Great

Storm ::

Če reinstaliram mi se pojavi ona neskočna zanka, ko mi javlja da nekaterih datotek ne more posodobiti. Če stinsem ok se FF zapre ampak ker se sam ofne na novo se mi spet pojavi to obvestilo.

Zanimivo da se mi to dogaja na dveh medseboj neodvisnih računalnikih.
Markec The Great

Storm ::

Problem se mi še vedno pojavlja ob vsakem updejtu, sedaj tudi na 2.0.0.9. Ne morem in ne morem zalaufati FF, ker mi javlja, da morem zapret FF, ki pa pri men ne laufa samo en proces firefox.exe se nonstop sam od sebe zaganja.

Skratka slika zgleda takole.

http://shrani.si/?3Q/2/1FD2RNBq/firefox...
Markec The Great

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Storm ()

Storm ::

Pa pismo, čist ob vsakem updejtu imam na dve ločenih računalnikih isti problem, ne morem posodobit, pa če se ubijem, tudi če zbrišem prejšnjo verzijo in naložim novo mi vedno javlja, da FF ni zaprt, čeprav ga nimam odprtega, samo en butast firefox.exe se mi skoz samodejno prižiga...
Markec The Great

Klemzz ::

hm, men je dons lepo updejtal, kaj pa support prau?

R33D3M33R ::

Ali imaš slučajno nameščene kake extensione? Kaj pa safe mode zagon (dodaj -safe-mode v bližnjico? A deluje?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox se po apdejtu na 71 ne zazene vec

Oddelek: Programska oprema
101154 (617) nsa_ag3nt
»

Mozilla firefox..rabim pomoč

Oddelek: Operacijski sistemi
361063 (920) BorutK-73
»

mozila se ne odpre

Oddelek: Pomoč in nasveti
131122 (1050) OK.d
»

BAT file - Auto zaprtje DOS okna

Oddelek: Pomoč in nasveti
91998 (1863) ender
»

Firefox problem - please help

Oddelek: Pomoč in nasveti
101834 (1666) Klemzz

Več podobnih tem