» »

HP Photosmart 3180

HP Photosmart 3180

frulz ::

Na nov računalnik s sveže instaliranimi XP-ji sem želel instalirati zgoraj omenjeno multifunkcijsko napravo. Upošteval sem navodilo, da je potrebno najprej do neke mere instalirati programje in šele potem priključiti napravo samo. Ko me je instalacijski čarovnik pozval da naj priključim napravo, sem to tudi storil. Računalnik je skušal vzpostaviti stik in takoj, ko se je to zgodilo, se je pojavil blue screen, ki ga v XP-jih sicer ne srečujem in računalnik se je resetiral. Dokler je bil printer prižgan se winsi sploh zagnali niso, ko sem ga ugasnil oz. odklopil, pa je računalnik spet prišel k sebi, dobil pa sem obvestilo o obnovitvi sistema po resni napaki... poročilo na MS...bla, bla.
Potem sem poskusil instalirati napravo brez vklopa, kar je tudi možno in šele potem ponovno poskusil z vklopom. Spet je sledil blue screen in reset. Napravo sem potem instaliral na drug računalnik - prenosnik, kjer je instalacija potekla popolnoma brez težav. Napravo sem na prenosniku dal v skupno rabo in skozi omrežje na novem računalniku brez problema instaliral in tudi uspešno preiskusil. Torej težava je v tem, da naprava ne deluje, če je priključena direktno na novi računalnik, kar pa natančno tisto, kar želim. Je mogoče že kdo naletel na tako težavo in jo morebiti uspešno rešil? Glede na to, da je naprava funkcionirala na starem računalniku in da prav tako vse lepo dela na notesniku, si mislim, da je nekaj narobe z XP-ji na novi kišti, pa jih vendarle ne bi rad ponovno instaliral, če to ni absolutno potrebno.

Hvala za odgovore in mnenja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8726096 (21216) R1710
»

gonilniki za wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
271333 (871) crniangeo
»

Računalnik se resetira (forever)

Oddelek: Pomoč in nasveti
291772 (1256) GTX970
»

blue screen po menjavi matične

Oddelek: Pomoč in nasveti
181678 (1357) Hayabusa

Več podobnih tem