» »

BIOS in ABIT KG7-nujno

BIOS in ABIT KG7-nujno

shaman2 ::

Živjo,

Sem lastnik dotične plošče na kateri tiktaka T-Bird 1400@1500, ko sem prvič flashal bios nisem imel nobenih težav, zadevo sem izvedel po znanem postopku ki je povsod opisan z awardflash programom, prejšnji teden pa je ABIT izdal nov bios za to plato in spet sem šel flashat plato, in zgotilo se je to da se mi računalnik po uspešno izvedenem flashanju ni več zbudil, ko sem ga resetiral je samo piskal, niti monitor se ni prizgal, potem zbrisal CMOS, ampak tudi to ni pomagalo, po 100 poskusih mi je nekako ratalo da se je rac. pobral, tok da sem lahko sel v BIOS in popravil nastavitve, ki so bile čist zmesane.(flashal sem na navitem sistemu in BIOS je imel password, je to kaj povezano?), ceprav sem tudi prvic flashal na navitem samo brez passworda. No ko sem popravil nastavitve zadeva normalno dela, le ce dam v BIOS-u LOAD SAFE DEFAULTS (ali nekaj takega) zadeva spet zmrzne in ga moram 100x resetirat da se mi enkrat pobere.

Je kdo imel podobne probleme? Oz kaj je vzrok temu? Aja nalozil sem si nazaj star BIOS in ista zgodba.

Hvala za nasvete.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je "krmilnik"

Oddelek: Pomoč in nasveti
143125 (2663) Tomaz Eruj
»

Radeon 9500 in čudna slika (črtna koda)

Oddelek: Strojna oprema
422063 (1414) mi_c_ho
»

Problem z navijanjem RAMov na grafični (Hercules Radeon 9600 PRO)

Oddelek: Navijanje
391938 (1416) G@MER
»

nf7-s bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
261683 (1319) MrGTO
»

Zakaj imam tako majhen rezultat pri sandri za pomnilnik!

Oddelek: Pomoč in nasveti
9797 (659) OldSkul

Več podobnih tem