» »

Iščem - PIM;Koledarček - Za uporabo z Nokio

Iščem - PIM;Koledarček - Za uporabo z Nokio

HyperKiller ::

Imam Nokio E50 in redno uporabljam koledar, ki me opominja kam moram iti in kaj storiti. Sedaj pa iščem programe za (PC&WinXP), ki bi se znali z mojo Nokio prek USB ja ali ModregaZoba sinhronizirati (najbolje če bi se avtomatsko ob priklopu/dosegu ModregaZoba). Rad bi si našel čimbolj primerno rešitev. Subjektivna mnenja zaželjena prav tako kot sama imena programov.
Hvala za pomoč!

IceIceBaby ::

Jaz imam Outlook in tisti nokia pc suite in se zadeva lepo avtomatično sinhronizira vsakih 10 minut. Imam pa isto E50.

microera ::

uporabi
https://zyb.com/
pa boš imel vedno vse na spletu..sinhronizirano!
no... občasno boš ti sinhroniziral preko mobilnika, lahko pa seveda tudi popravljaš direktno iz spleta!
LP

www.microera.si

HyperKiller ::

Outlook se zdi najbolj očitna rešitev.
@microera: Sicer se izogibam "podarjanja" mojih osebnih podatkov velikim družbam, ampak ideja je dobra. Ali sinhronizacija zyb-ja z mobitelom poteka prek kabla na računalnik in potem na internet, ali direktno iz mobilnika prek GPRSa (kar ja dražje) ?
Še vedno iščem alternative.

microera ::

direktno preko interneta!
Torej se prenos podatkov (GPRS) obračuna, vendar je to dokaj nizek znesek!
sama storitev pri njih je brezplačna!
Je pa hitra zadeva, greš na menu...sinhronizacija...zyb....
počakaš pol minutke in zadeva je urejena!

Prej sem jaz vedno čakal na backup in na pripravo za računalnik....VEDNO SM POZABIL!
Podatki so izgubljeni.....sedaj pa vedno delam backup: TAKRAT KO NEKAJ ČAKAM IN SE SLUČAJNO SPOMNIM NA TO! Urejeno je torej MIMOGREDE!

podprti telefoni:
https://zyb.com/help/?pagemode=phones
LP

www.microera.si

HyperKiller ::

Trenutno mi je v rastlinjaku že zraslel Office2007, zatorej testiram outlook, če mi pa ne bo všeč, bom pa poizkusil še ZYB, saj kaže da je super :)
Kako pa je pri ZYBju z opozarjanji? Se namesti kakšna aplikacija, da ni treba met neprestano odprtega brskljalnika?

microera ::

kakšnega dodatnega opozorila preko zyb mislim, da ni, sicer pa si shraniš (če hočeš) opomnike na sameme mobitelu!
brskalnik?
tukaj ni brskalnika! Po vseh nastavitvah dobiš samo ikonco Zyb!
Nato le občasno klikneš na to ikonco...in to je to!




p.s.
sicer pa tudi če bi bil brskalnik...pri GPRS je tako, da se obračuna le pretok informacij!
Torej plačaš samo "pretečene" podatke! To se pravi, da imaš lahko brskalnik vključen cel dan pa ne boš nič porabil, če seveda ne boš tudi nič brskal!
LP

www.microera.si

HyperKiller ::

Se oproščam, slabo sem vprašal.
Eden glavnih razlogov sinhronizacije zame je, da lahko vse stvari urejam tudi na računalniku in da me računalnik opominja po možnosti kaže prihajajoče obveznosti ipd.
Torej, kako je z opominjanjem na računalniku?

IceIceBaby ::

V Outlooku deluje. Če na telefonu zabeležiš sestanek in sinhroniziraš z računalnikom ti bo računalnik pisak.

Edino kar mene moti je slaba podpora za opombe. Pri sestankih in taskih si večkrat skopiram kakšna podrobna navodila v opombe, ampak jih na telefonu ne pokaže vseh.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenašanje SMS-ov

Oddelek: Mobilne tehnologije
124371 (3705) manuelca :)
»

Pomotoma izbrisan imenik

Oddelek: Mobilne tehnologije
52157 (2025) Romčy
»

Backup imenik Sony Ericsson W810i

Oddelek: Mobilne tehnologije
61626 (1583) _sem_
»

Še nekaj lahkega pred spanjem

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
52001 (2001) Sergio

Več podobnih tem