» »

NINTENDO WII

NINTENDO WII

kratos ::

torej mam neki uprasanj glede mojega wii-ja ...

1.) koliko casa imam lahko jaz wii prizgan da ne bo zacelo kaj stekat oz. da ne bo pregorel ?

2.) ali bi mogla tista lucka modra tm ko das not dvd-igro skus svetit modro ali samo malo , ker men cist malo zasveti ko dam not dvd in mi zasveti za 1 sekundo in potem neha , ali bi mogla skos svetit ?

3.) Pravila

hvala za vse odgovore :))

//edited
  • spremenil: Tilen ()

JutriPS3 ::

Dvomim da boš na zadnje vprašanje dobil odgovor bebček. Poglej pravila.

Tisto koliko časa imaš lahko prižgano -> neskončno, to je ja konzola, more delat, pa tut hardware ni nekako tako močan da bi se recimo hudo grel.:))

kratos ::

kaj pa tista modra lucka k das not dvd , mora skos svetit k na vseh slikcah wii-ja sveti samo men 1 sekundo svet pol pa nc vec ! ? pa originalnga sm ga v big bangu kupu

Opkow ::

Ce si to nabavu v stacuni in ti do zdaj dela vse skupi... Se jaz ne bi kej prevec sekiral.
In glede piratskih zadev ti ne bomo pomagali.

Tr0n ::

Modra lucka sveti, ko dobis kaksno sporocilo preko interneta, ce ti kdo poslje kak Mii, ce je na voljo upgrade in podobno. Na kratko zasveti tudi, ko prizges konzolo.

Sicer pa ti to pise tudi v prilozeni dokumentaciji.

kratos ::

Mi lahko plissss se poveste kaj vse rabim da vzpostavim internetno povezavo, kaksen kabel, ce rabim kaksen dvd kot naprimer internet acces disc? Ce ma kdo internet al se mu pa kej sanja o tem naj plis pove bom zelo vesel :d!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Tr0n ::

Rabis WLAN PCI kartico, ali pa brezzicni ruter, ali pa Nintendo USB kljuc ali pa LAN adapter za Wii.

kratos ::

tnxxx :))

ampak , se zmerej ne vem ce rabm vse to al rabm sm eno od tega ker jz mam ze brezzicni router , pa rabm se kej druzga k si pisou "al pa" ker to po mojih pojmih pomen kar hoces ... :O

dej mi plis nastej po vrsti kaj vse rabm , aja pa ce bi se dalo wii spilat k ga mam spodej pa je ene 30-40 metrov stran od routerja oz. racunalnika , bi se dalo to normalno vzpoztavit povezavo al morm met krajso razdaljo ???

roli ::

Rabiš karkoli od tega.Če že imaš brezžični router potem boš vedel kaj moraš naredit (upam).In povezava bo delala tudi na 30-40 metrov stran (naj bi ampak vse je odvisno od prostora,zidov...).
http://www.r00li.com

kratos ::

nevem kaj morm nardit ... morm kšn usb ključ kupt al kej podobnga da pol to dam v wii in net dela ???

roli ::

Wii ima vgrajeno brezžično mrežno.In,če imaš brezžični router moraš samo nastavit Wiija,da se poveže preko routerja.Vpišeš svoj SSID,kako varovanje omrežja uporabljaš in to je to.

Ne rabiš nič kupit!
http://www.r00li.com

kratos ::

aja pol se to samodejno poveze oz. najde router brez kaksnih usb kljucev al kej podobnega ???

roli ::

Ja!
http://www.r00li.com

kratos ::

ok , tnx !!! grem zdele probat

kratos ::

men neki error napiše , ampak nevem če sm tapravo kodo napisou , jst mam pod routerjem neke kode in sicer LAN MAC in WAN MAC to mam pod routerjem , k rabm kakšno knjigco , mau sm iskov pa nism nč najdu od routerja kakšna navodila oz. kjigca ... aja mi lahko še kdo razloži kako deluje wifi un usb ključ za internetno povezavo ???

Tr0n ::

Ne bit nub pa si malo dokumentacijo preberi.

kratos ::

mi lahko kdo pove kje je napisana SSID stevilka , k jst knjigce kaksnekoli od routerja ne najdem :( ???

PaJo ::

SSID ni številka ampak ime tvojega wlan omrežja, pač odvisno kako si ga poimenoval, sicer pa daš na Wii-ju iskanje omrežji in ti ga bo sam našel čisto komot, meni recimo ga je brez problema:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

kratos ::

kolk ga pa maš odmakjenga od routerja ??? k men pomoje nebo k mam 30 metrov neki tazaga :S

PaJo ::

30m more delat komot
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

kratos ::

deluje mi vse samo imam neko geslo za router in ga na zalost ne vem oz. se ga ne spomnim , kje bi lahko to geslo pogledal kaksno je ??? ker men je racunalnicar neki stimal in sel na neko stran al kaj in je neki nastimov ampak sem pozabil geslo :( kaj naj zdej nardim ???

PaJo ::

Pogledaš v nastavitve routerja, običajno se ta nahaja na ip-ju 192.168.1.1 oz. pogledaš na tvojem računalniku kakšen je ip od gatway-a. Da pa prideš do nastavitev pa rabiš uporabniško ime in geslo, priporočam ti da pokličeš tvojega računalničarja pa bosta naredila skupaj.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

kratos ::

mislim da bom resetiral router ampak kaj moram potem naredit da bo mel drug racunalnik spet normalno brezzicno povezavo ???

kratos ::

dela ! internet sem uštimal in mi lepo dela !!!
hvala vsem za pomoč ! :D:D:D
resetiral sem router in mi dela vse lepo ! :D:D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wireles povezava

Oddelek: Omrežja in internet
61427 (1178) Jan23
»

signal je dober, internet pa ne dela

Oddelek: Omrežja in internet
221381 (991) imagodei
»

Wii internet

Oddelek: Konzole
6772 (735) drejc87
»

WLAN in routerji

Oddelek: Omrežja in internet
223304 (2579) Spajky
»

Router

Oddelek: Kaj kupiti
91348 (1278) IceIceBaby

Več podobnih tem