» »

Urban Terror

Urban Terror

burekar ::

Igra kdo od vas to čudo od igre? Quake 3 se lahko totalno skrije... Pravzaprav je to modifikacija za Quake3, je pa tako kot zelo izpopolnjen action quake. In igra, ki ima najlepšo grafiko od vseh iger narejenih doslej. Wolfenstein je pravzaprav neke vrste ponaredek terrorja, samo da je wolf 2.svetovna in pa grafika je v njem slabša.
http://www.urbanterror.net/
Igra kdo od vas in na katerih serverjih? Obstaja en slovenski, sam je skoz prazen, tak da jst igram s Poljaki:)
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

Caboose ::

čuj... preden si to napisal... kolkokrat si se zabil z glavo v steno?

Mislim da vem o čem govorim, saj sem ga že igral... boljša od wolfa.. yao yao :\
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

burekar ::

boljša od wolfa.. yao yao


Da. Zgleda da nisi dober igral te zadeve. To ni več ta star urban terror, zdej je že 2.5 verzija. Čist drgač, boljša grafika od wolfa, plezanje, vožnja z liftom, boljša orožja(in več jih je), boljše mape...

Fora je v tem, da sem ravno iz wolfa prestavil na to zadevo. Je pa tudi drugačen način igre, tak da wolfa in pa tele zadeve ne moreš tretirat kot dve igri čisto iste vrste.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

CWIZO ::

ja kako pol loh rečeš da je bolši ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Caboose ::

burekar.. mam v2.5 in NIma boljše grafike of RTCW... tako da smo si na jasnem...8-)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Gh0st ::

Ej stari, ko sem jest prvič vidu in špilu Urban Terror, sem biu ful impressed. Potem sem se ga pa naveličal, ker enostavno to ni to. Meni se iz nezannega razloga zdi Quake 3 pogon čuden v tem špilu. Vse je tko ----- umetno. Ne znam razložit.

Za take stvari je najboljši Counter-Strike. Quake 2 pogon je v tem primeru boljši.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Caboose ::

točno to se meni tudi zdi gh0st! tako ! :D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V razvoju je igra ki jo razvija slovenski razvijalec, vendar to ni Arxel Tribe! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
504504 (3178) Vesoljc
»

Catalyst driverji za Radeon 9600 pro?

Oddelek: Programska oprema
111041 (935) freejack
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565504 (4269) ferjan

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1547859 (5323) Enzo77
»

Return To Castle Wolfenstein (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
585592 (4460) LunKi

Več podobnih tem