» »

Problemi s procesorjem in W2k

Problemi s procesorjem in W2k

Kaiser ::

Zadeva je sledeca. Imam Epox 8KTA3 plato in TBirda 750. Ko sem na procu postrihal L1 mosticke in v BIOSu prestavil mnozilnik mi pri nalaganju W2k nekje na sredi vrze en blue screen, kjer mi napise, da naj odinstaliram nov hardver. Resitev bi bla reinstalacije, vendar bi moralo biti kaj bolj enostavnjesega za resitev problema, saj nima smisla vsakic instalirat Winsow ko zamenjas multiplier. Ce spreminjam FSB mi tega ne dela...8-O

luni ::

zakaj pa ne navijas preko FSBja? ti to lahko delas, pa se precej hitrejse je!
Artificial Intelligentia

Kaiser ::

Ja lahko navijam s FSBjem, to sem tudi nameraval, vendar mi iz neznanega razloga gre le do 114Mhz:(. Tezava ni v pregrevanju, RAM mi gre tudi do 150Mhz bp, napetosti dam do konca. Ne vem v cem je problem. Racunal sem na 133MHz:O....
Se vedno me pa zanima zakaj me Winsi ne spustijo skozi, ce spremenim mnozilnik procesorja:|

andrej ::

mogoce ti kaksen drugi kos hardvera ne zmore tega in vraca cudne vrednosti sistemu, zaradi tega si sistem BSOD.

Kaiser ::

A ce spremenis mnozilnik pol Winsi ne bi smeli nic jamrat, ce prav razumem?
Ostal hardver je pa se : 2 diska (en ATA66, drug ATA33), philips CDROM, ISA mrezna, ATI 3D RAGE PRO. Malo sumim graficno, z drugim skoraj ne bi smelo biti problemov.

andrej ::

probaj dat mrezno ven in poskusi znova...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sempron 2200+ @1.8Ghz (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
946180 (4379) Veron
»

Odklep bartona po 40 tednu izdelave

Oddelek: Navijanje
462441 (1638) Boki_
»

Abit AN7

Oddelek: Strojna oprema
381681 (1076) SandiK
»

Tezave pri navijanju 1700+!!!!

Oddelek: Navijanje
201073 (831) frenk
»

kako navit durona 750mhz in posledice

Oddelek: Navijanje
18987 (851) boštjan

Več podobnih tem