» »

Protiprašna zaščita

Protiprašna zaščita

pozorhudmaček ::

Tole mislil, da je bilo že enkrat dolg nazaj postavljeno kot Novica. Danes sem "pomotoma" spet odprl kišto, in namesto toplega zraka(ne vijačim), sem vzdihnil goro prahu, od katerega je na nitki zaviselo moje življenje. Živ in zdrav(s pljučno infekcijo), back to normal life.Torej, vzemimo premislek:Sesalec bi bil predrag, poleg tega edinega, ki ga mamo je za družinska opravila. Poleg tega ni ekonomičen. V mislih imam STALNO uporabo sesalca, za "požiranje" prašnih delcev. Ena možnost je vodni tok, vendar od tega zarjavi ohišje.
"Bistvo tega topica je!" Da mi prosim poveste postopek, ali mogoče tudi povezavo strani(članka), kako se z modificiranjem ohišja, da doseči da se za stalno(ali vsaj do naslednjega čiščenja)znebiš prahu.

Tjulenj ::

mamine najlonke pred vse ventilatorje k notr pihajo. res stara fora :D

sidney ::

probej kaksen filter za luft od Kuhinjske nape, avtomobilskega, al pa kej podobnega, kar se da ponucat ...
lp
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

pozorhudmaček ::

Edini ventilator, ki ga imam, in to je tisti, ki štrli iz napajalnka piha VEN. Nova fora, kaj?!:D

Noh, ni čisto edini, eden izmed njih hladi tudi moj 500Mhz procesor.

Tole z mamini gatami ne drži, kakopak bi bila mama zelo vesela, da sem njene zelene štumfe, ki jih tako rada nosi, in s tem zabava sosede, zamenjal z mojo novo napravico, ampak mislim, da ne bo šlo.

Ne, ne tole z anti-prašno zaščito je čisto resna zadeva, akopak se še tako neumno sliši. Videl in slišal, oboje potrjeno.

pozorhudmaček ::

Bolj kot predloge, bi rabil kakšne členke izdelave(oboje je pa zaželjeno8-) )

AngelOfDeath ::

Ugostovi kje zrak prah not prihaja in filtriraj tiste luknje.

pozorhudmaček ::

OK, očitno je da niste razumeli. Torej še enkrat ponavljam:Bolj kot predlogi me zanimajo tapravi guidi, kako se to naredi. Vem, da pred vhod ventilatorja lahko postaviš tud mamine gate, tako kot tudi vem, da se da vse luknje zalepit z lepilnim trakom, vendar je to nekako neestetsko. Nočem, da stvar izpade, kot stoenkina karsorjera na motorju od ferarija(v bistvu je gljih obratno:))

Mah, sej vem, da je bil enkrat članek o tem.

kuglvinkl ::

Na HardOCP je bil guide za "montažo" nogavic pred vetilator. Takšnega, da bi obravnaval problem celovito v članku še nisem zaledil, zatorej le v raziskovanje in prav z veseljem bomo prebrali.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S cim cistiti prah/PC v studentski sobi

Oddelek: Pomoč in nasveti
467442 (6343) Unknown_001
»

čiščenje računalnika (prah, itd)

Oddelek: Pomoč in nasveti
3311111 (5631) ...:TOMI:...
»

Ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
709362 (7946) undertacker
»

Kaj vse lahko vidiš, ko odpreš računalnik... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
506364 (4687) krneki0001
»

Spomladansko čiščenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
153159 (2513) flashek

Več podobnih tem