» »

dobre snajprske igre

dobre snajprske igre

billgates ::

a je kakšna dobra igra(in mislim res dobra)da si snajper al pa kak specialec. mora pa biti prvoosebna pa da gre na semprona 2800+, 512 rama in grafo radeon 9550(256mb) aja pa v poštev ne pride več swat 4 in sniper elite ker sm ju že špilo.

dzinks63 ::

:)) Tole ti ne bo delalo, bi pa Medal of Honor1 in Call of duty1

billgates ::

a misliš da bodo visoke zahteve za brothers in arms:hells higway ker obožujem to serijo.

Slo-One ::

Red Orchestra?

A. Smith ::

Delta Force serija je bila zelo dobra. Ampak to so že zelo stare zadeve.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

jype ::

Armed Assault zelo natančna igra, samo novo grafično kartico si pa le omisli.

Rotaidal ::

Armed Assault zelo natančna igra, samo novo grafično kartico si pa le omisli.

Ne samo grafično... Kakšen core duo in malo več rama nebi škodlo:D

billgates ::

povejte mi samo igrce, ko bi šle na trenutn sistem ker si ne morm prvoščit bolšega kompa.

dzinks63 ::

:)) Ko boš kupoval igre , glej da bodo stare najmanj ene 3 leta ali več , pa bodo delale.

pipc ::

billgates si igral sniper elite prek neta?

billgates ::

ne nism pa niti ga nism dolgo špilal k mi računalnik se ful hitr segreje in se resetira.

Urc ::

lol ja pa nebi tega poštimal ? :\

Urc ::

Aja pa Project IGI je bla svetovna špila alpa kak splinter cell če hočš bit specialc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

TheHijacker ::

JFK Reloaded

:D

Strelaš okrog avta. Voznik po gasu. Med divjim begom zadaneš voznika in avto leti po svoje med ljudi... Priceless ;)
http://www.google.si

billgates ::

A je far cry dobra igrca?(ne me bonbandirat k res ne vem)

xabre ::

Zelo dobra. Pa še lepo bi ti delala, če bi nastavitve malo nazaj dal.

karafeka ::

Chaser

Imaš lepo paleto realnih orožij (ne nekih laserjev ipd), bojuješ pa se proti vojakom oz. ljudem in ne proti kakim zelenimi malimi. Poleg tega je ena plata, kjer moraš uporabljati samo ostrostrelsko puško (ko iz svetilnika ščitiš tovornjak pred napadi vojakov). Se pa za razliko od Far Cry, dogaja bolj v notranjosti stavb.

Meni dela na 1280x1024 (nastavitve vse na največ) zelo dobro na 1.3@1.5ghz 512 mb rama, r9100 128mb. Tudi Far Cry mi je delal na isti konfiguraciji (nastavitve na srednje, sence izključene).

Me pa zanima, če bi na taki konfiguraciji delal Call of Duty 2? Recimo v primerjavi s Far Cryem, katera je bolj strojno požrešna?

M-XXXX ::

Cod2 in to veliko bolj požrešn!

xabre ::

cod2 sploh ni požrešna če nastaviš na dx8.1 al nekaj podobnega.

Na ti4200, 512 in 2500+ je lepo delala na 1024x768.

M-XXXX ::

Če nastaviš DX7 je še manj požrešna ampak to ni to! Pod DX9 je ZELO požrešna!

billgates ::

js mam na dx 7 ali 8 nastavljeno pa ful lepo dela na dx 9 je pa res požrešen.

steev ::

Rajs igrej CoD1, ker je lepsa grafika.
:|

billgates ::

a mislite da bo novi brothers in arms ful požrešen?

dzinks63 ::

:)) Nove oziroma novejše igre so pač prilagojene trenutnim prodajam računalnikov na trgu. Tako da vsako leto so igre bolj zahtevne za hardware in bolj "požrešne". Lahko seveda igraš tudi novejše igre na starejšem računalniku, vendar moraš vse nastavitve spustiti čimbolj ali celo do kraja na minimum oziroma low. Ti seveda potem to igraš, samo videz na ekranu je pa zelo reven. Pač manjkajo ti raznorazni detalji, deli ozadij pokrajin, senc, vse je bolj grobo izrisano, so bolj kockasti prizori. Tako da se še najbolj zadeve ujamejo, če igraš toliko stare igre, kot imaš star računalnik. Tako da če bi v bodoče ali sedaj rad igral zelo lepo grafično izrisane igre, moraš imet že kar spodoben računalnik ali konzolo. Če misliš veliko igrati ali pa iveliko igraš igre, ti je vredno razmisliti o nakupu PlayStation3 ali kaki drugi konzoli. Ko jo kupiš imaš vsaj ene tri leta mir in lahko igraš na njej vse kar izide zanjo. Pri PC pa moraš praktično vsaki dve ali celo na eno leto nadgrajevati računalnik. Tako, da iz finačnega stališča se ti bolj splača omislit konzolo, kot računalnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237535 (23251) Sc0ut
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163298 (2881) guest #44
»

Najbolj pričakovane igre leta 2007

Oddelek: Igre
403291 (2318) opeter
»

Call of Duty 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11312592 (8427) G-man
»

Iščem igro kot je Operation Flashpoint!

Oddelek: Igre
71259 (1170) root987

Več podobnih tem