» »

Kakšen predlog za spremembo?

Kakšen predlog za spremembo?

jm6334 ::

No kupujem nov racunalnik im me zanima kaj mislite na mojo sestavo:
MIDI TOWE ATX
ELITE K7S5A SIS735 +SB+LAN
AMD THUNDERBIRD 900
VOLCANO 7
MAXTOR 40GB 5400
GEFORCE2 MX400 64MB TVOUT
CD ROM SAMSUNG 52X
ZVOČNIKI 200W AKTIVNI
MIŠKA+TIPKOVNICA
No to je moja približna sestava,vendar sem še malo v dvomih,ali naj vzamem zalmanov hladilnik 6000Cu,je ta volcano 7 res tako glasen? Kakšni so pa kaj procesorji Duron,a imajo res tako malo keša,ker v bistvu duron 1100 je priblizno ista cena kot ta thunderbird,kasneje si pa itak mislim kupit xp-ja ko bodo malo cenejsi.Aja še za grafično ne vem če bi mogoče raje vzel Herculesovo prophet 4500 64mb tvout.No prosim za strokovni nasvet.Hvala vam.
joco

AngelOfDeath ::

Priporočam ti da zamenjaš cd-rom. ali pa kupiš dvd-rom če ga rabiš.

ChiefThunder ::

Če te hrup moti in ne nameravaš navijat (ta plošča ni glih navijačem prijazna), je dobra izbira ZALMAN CNPS6000-ALCU- tiha in dokaj učinkovita zadevca. Procesor bi jaz vseeno raje vzel durona 1100, ki je hladnejši od tb, razlike v hitosti pa so minimalne. Kar se tiče grafične, ne moreš zgrešit, obe kartice so vredu, mogoče je kyro ob 1gh+ procesorju še boljša izbira...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

AngelOfDeath ::

Kolk sem jaz informiran kyro več ne obstaja kot firma za grafične.

ChiefThunder ::

Prophet 4500 bazira na kyro2 čipu, če to misliš? Ja firma ne obstaja več, vendar naj bi podpora za dotične kartice še naprej obstajala...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

AngelOfDeath ::

Ko firma propade tud podpora gre na podn.

VASkO ::

morgan 1100 je ziher vsepovsod hitrejsi od TBja. kupi morgana!

GF2MX pa je presvoh graficna, raje dodaj 10 jurjev in si kupi kaj mocnejsega, npr GF2 Ti ali pa za isti denar kot bi dal za novega MXa raje kupi rabljenega GTSa - 2x hitrejsi.

jm6334 ::

Ok no mislim da geforce ni tako slaba grafika za kakšne igerce,pa kašne divx za pogledat,glede na to da sem imel zdaj kar integrirano grafično.Za durona sem slišal da deluje na 200Hz in da ima komaj 64kb keša,thunderbird pa baje deluje na 266Hz in ima 256kb keša a to drži?Ker če bi to držalo bi jaz malo podvomil v durona 1100

Thanatos ::

Tbird katera ti kupuješ deluje tako kot Duron na 200Mhz.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik - nižji/srednji razred

Oddelek: Kaj kupiti
302296 (1812) Mercier
»

kyro2 ali ati 7200

Oddelek: Kaj kupiti
211210 (920) Senitel
»

Kupujem nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
231250 (1009) cahahopie
»

Nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
211435 (1079) jakinj
»

Grafična za špile!

Oddelek: Kaj kupiti
281560 (1196) Koci

Več podobnih tem