» »

k750i - joystick in sprožilec na telefonu crknila

k750i - joystick in sprožilec na telefonu crknila

oracle ::

Mam telefon SE k750i. Po letu in pol uporabe sta se pojavila dva problema. Najprej se je začelo slabšat delovanje joystika. Sm odpru telefon in počistu morebitne smeti, zadeva je ostala ista.

Drugi problem je pa ta, da mi sprožilec za slikat ne dela pravilno. Normalno deluje v dveh stopnjah kot vsi fotoaparati - najprej fokus, nato zajem slike. No men pa na prvi stopnji ne nardi nč, na drugi mi fokusira, pol pa če res z vso silo stiskam MOGOČE nardi sliko.

Obe stvari je torej treba popravt. Js pa ne vem na ker servis nej nesem in koliko lahko pričakujem strošek. Če mi mislijo zaračunat 200€ si raje kupim nov telefon.

Tko da bi prosu za nasvet vse, ki se spoznajo na to. Če je treba nardit manjšo zamenjavo kkšnega dela jo lahko tud sam, sicer pa me zanima če veste za kkšn pocen in zanesljiv servis (v ljubljani!).

Sm telefoniru na svemo in še en servis, pa mi pofukanci niso hotl nč povedat, dokler ne prnesem telefona k njim.

Cveto ::

Škoda ker si odpiral, ker bi bil sicer po letu in pol š evedno v garancji. Sploh to z joystickom je kar serijska napaka, tako da popravijo brez problema...

Pyr0Beast ::

Jst sem (po potaplanju v morju) cel mobitel namočil v acetonu. Po tem sem bil kar presnečen, da je še vedno delal .. in to bolje kot prej :P
.. samo mikrofon je umrl ... xD

Joystick lahko po tem, ko odpreš mobi malce namočiš z alkoholom. Tisto stikalo je pa prov j$%"3no nazaj sestavt, ko ga enkrat razstaviš. Pa pazi na kontakte od ekrančka. Tiste žičke se kar hitro strgajo :(
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

overlord_tm ::

Jst sem (po potaplanju v morju) cel mobitel namočil v acetonu


Meni je aceton na ex-mobiju naredu mat šipco :)

Pyr0Beast ::

aja, ups .. mislil sem samo ploščico .. no zame je to cel mobi XD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Big_Al ::

Jaz pa moj joystick od časa do časa malo spiham s stisnjenim zrakom, pa je tudi ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Organizacija fantovščine

Oddelek: Loža
166693 (6049) matobeli
»

odstranjevanje paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
424615 (3296) Jigssaw
»

Mobitel v snegu, kaj storiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
173168 (2016) ziga1990
»

Barvanje mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
101353 (1276) Kaufmann
»

Čiščenje šob v pisalni glavi

Oddelek: Pomoč in nasveti
71991 (1839) Kriko

Več podobnih tem