» »

17 palčni prenosnik

17 palčni prenosnik

svit ::

Zdravo,

zanimam se za nakup prenosnika, ki ima 17 palčni zaslon. Dosedaj mi je nekako v oči padla Toshiba, vendar me zanima ali je še kakšna druga (boljša) firma, ki ponuja prenosnike z enako velikim zaslonom. Cena je omejena na bivših 500.000 SIT-ov oziroma 2000 €.

Hvala.
Ni ideje

AndrejS ::

HP nx9420 ?

uros678 ::

Ima i toga...

nejc91 ::

zanima tudi mene..

Kupujem tegale
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

rabim predvsem za CAD in CAM delo.
Ker pa v prostem času rad poženem tudi kakšno dobro igro, me zanima, če se ta grafična zna spoprijeti tudi z njimi.

Mi svetujete nakup česa drugega?

Hvala!

dzinks63 ::

:)) Prenosnik ni glih primeren za CAD in CAM. Od samega monitorja do zmogljivosti, Razen če boš vzel top of the top.
Nekaj takega npr: CAD2 IMAGINE Go Laptop Workstation

Če pa bi rad še igre igral , si pa dodatno kup PS3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Zheegec ::

Nejc91 - NW9440 so super zadevce za profi uporabo, dobra konfiguracija, huda ločljivost ekrana, pa tudi samo ohišje je super, baterija preko 3h pri "normalni" uporabi - manjša obremenitev. Predlagam da vzameš še 1GB RAM če ga ima samo 1x1GB.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

jype ::

nw8440 je tudi super, če le nimaš težav z majhnim pixel-pitch (1920x1200 pri 15.4" je za nekatere premajhno).

Not je pa FireGL in core 2 duo, seveda tudi jaz svetujem nakup dodatnega gigabajta pomnilnika.

Zheegec ::

Dzinks63: in v čem je ta tvoj model toliko boljši od NW9440? Edino več hard diska, druge prednosti pa ni.

edino X-black ekran ima, česar pa HP pri profi prenosnikih nima, je samo pri cenejših HP zaradi težav z odsevom...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

dzinks63 ::

:)) Ne vem kje vidiš več diska .To ni sestavljen model. Ti modeli "CAD2 IMAGINE Go Laptop Workstation" se sestavljajo po tvojem lastnem po naročilu . Pritisni na tipko Enquire spodaj, pa boš videl, drugače je pa tud nw9440 dober model, če mu dodaš rama.

nejc91 ::

hvala za odgovore,
priporočate mogoče se kaj drugega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik za oblikovanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
528239 (4670) m0LN4r
»

Prenmosnik in graficna

Oddelek: Pomoč in nasveti
271706 (1373) T-Mac
»

HP razlit ekran in instalacija windows-ev

Oddelek: Pomoč in nasveti
8732 (590) crniangeo
»

2000 eur in prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
131774 (1426) *TV*
»

Kakšen rač. za 3D-cad, grafiko, javo ?

Oddelek: Kaj kupiti
51044 (948) pavl

Več podobnih tem