» »

BIOS mvp3

BIOS mvp3

Phoerixx ::

Pred časom mi je mrknil čarunalnik. In sicer najprej je postal pa napisal neki kot "neki narbe z biosom in unable to update...nevemkaj" in pol drugič sploh ni postal...

vse tiho je bilo. po splošnem popizditisu sem šel v essedi po durona in novo mamoplato.

eniwej... zdej bi pa rad staro mašino ponovno usposobu...mi je kar težko gledat goro kartic, kako se jim prahj gor nabira. Torej sledi bistvo.

Možno je da mi je šou bios in bi ga blo treba prepisat. Kako to naredit. Slišal mnogo sem stvari a uporabnih enako nič.

Zato vsi ki ste kdaj to že počeli dejte mi pomagat.

Sicer je bil že en poskus prepisovanja biosa z nekim epromprogranmatorjem samo mamaplata se še vedno ne oglaša...suxx

Tako,da so vsi komentarji dobrodošli. In če se komu sanja kaj bi lahko še sploh blo narobe...



:|:|:|



:D
....hm...another keychain...
  • zaklenil: luni ()

PaJo ::

Najcene te pride da naredis tako da si najdes podobno delujoco plato, sistem zalaufas z to plato v DOS potem pa v to plato vtaknes tvoj stari bios in ga prpises za najnovejso verzijo. Torej ono drugo plato uporabis kao programtor za BIOS, seveda ce ti je samo bios sel po gobe, ce pa je kaj z plato narobe pa nevem pomagat:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

McHregec ::

probi dat ta stari bios čip dol pa novga

Loki ::

Pri eni slovenski racunalniski firmi (mense zdi da mlacomu, ampak nisem 100%) ti za okol 5000 SIT spet flashajo stari BIOS. - popravjo tako uniceno plato.

luni ::

To NE sodi sem! ;(
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik z Ryzen 5 se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
211742 (1390) A110
»

p5q-e

Oddelek: Pomoč in nasveti
341602 (1086) boogie_xlr
»

nf7-s bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
261683 (1319) MrGTO
»

Flashu biose, Plata mrtva ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
81086 (911) zicka
»

TOPLO!!! VROČE!!! MSI-K7T TURBO!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
491775 (1310) Boško

Več podobnih tem