» »

CD razletel na 100 kosov v pogonu

CD razletel na 100 kosov v pogonu

'FireSTORM' ::

no to se mi je zgodilo včeraj kar piše v naslovu 8-O
poslušal muziko in muzika je naenkrat zaštekala, slišal se je blag pok iz pogona ko odprem pa so se kosi CDja kar vsipali ven 8-O
no ok poberem vun v upanju da ni več ničesar not, probam CD zapret in zlomka nekaj delčkov še je not
če to odprem moram pazit na kaj posebnega?
rad bi spucal ven in spet uporabjlal če bi blo možno
sam se bojim da bom kaj zaje...
ali je to bolj tko simpl ko pasulj?

btw se že komu to zgodilo?
Those penguins.... They sure aint normal....

Ted ::

Paziti moraš da ne zasvinjaš leče pa da sestaviš zadevo nazaj tako kot mora bit pa ne bo problemov. Vprašanje pa je, koliko škode je nardil cd...
Mah...

suntrace1 ::

Zgodil, zgodil. Skoraj 100% je tvoj pogon dober samo še za smeti.

teeehaaaceee ::

Vratca pusti odprta ko ga izgradis (drugace ga ne bos moral razstaviti) odvijes vijake odstranis spodnji del ohisja potem sprednji del in nato se zgornjega (vecina optik se tako razstavi). Ocistis vse delce in pazis da ne umazes laserja (to je tista leča) nato sestavis v obratnem vrtsten redu. Samo na ta nacin lahko zvel al se dela ali ne. Moznost da se dela pa je tam nekje 50-50
We live in a moment, a moment in time...

sidd ::

Meni sicer ni cd-ja razneslo, so pa mi vodila padla dol, pa sem razstavo, pa nazaj naštelal, pa nazaj sestavil. Še vedno deluje bp. Samo laser pazit, ja 0:)

lp
no idea for signature
signed
I

gunserman ::

men je ohišje od cd roma odfuka..... direkt v glavo, sem mel prov buško bemo mater. Cd-rom je bil pa sam za v kanto.

tanov ::

Ja tudi meni se je že zgodilo da mi je razneslo CD noter. Vse skupaj sem nakako dobil ven brez da bi ga razstavljal.
Najverjetneje mi ga je uničilo zato ker ga nisem previdno vstavil v enoto in se je nakako zataknil in ga je razneslo.:( :(

;-) ::

men je ohišje od cd roma odfuka..... direkt v glavo, sem mel prov buško bemo mater. Cd-rom je bil pa sam za v kanto.


Ja pomoje tud:\ A kr iz ohišja ti ga je vtrgalo ven:D

PS.: Vodstvo ST bi lahko dalo starostno mejo za registracijo vsaj nad 10 let in z mal man domišljije.

gunserman ::

Ja par let nazaj je to blo, sem bil pr sosedu na obisku in je mel komp na mizi takrat še in sva dala noter cd še se spomnem ker ( gone in 60 seconds ) :D in je začel neki cvilt gledam jest cd rom in direkt v glavo dobim sprednjo masko, cd je pa raznesl na miljon koščkov.

nonenone ::

te novi cd dvd so prehitri in preglasni, meni je liteon 20x vrgel tamali cd iz ležišča in vse skupi zaštekal, lp

BitchezRullz ::

Hm, meni je kaki dobri 2 leti nazaj....pok, pok pa bum je nardil....sam se nism nc sekeru.... k sm pa vn cd vzev je bil pa preloman na pol....ampak prov lepo se je zlomu, k d bi ga z ravnilom pa olfanozem razrezal na pol :\ drugac se mi pa kej podobnega ni zgodilo ne pred tem ne po tem in mi dela normalno....dobr, en tedn nazaj je nehal snemat cd-jev sam to nima veze s tem....

Shegevara ::

jaz sem mel tudi neprijetno prigodo, ker sem odprl CD-rom in noter dal CD, samo notri je bil že en noter, pol je pa vse neki ribat začel, potem ni pa nikol več normalno delal

jazo ::

Jst pa sosed ko sva pr nemu igrala GTA: VIce City ( to je že doug nazaj ) se je kr enkrat pokazal insert disc pa not sva ga mela :S odpreva pogon pa se kr usuje vn... xD Sam pogon mu pa še zmerj dela ...

Matev ::

meni je cd nekam čudno glasno vrtel in ko sem odpru pladenj se je cd še vedno vrtel od vztrajnosti po pladnju
in smrdel od zažganosti

StratOS ::

Čudno, men se pa kaj takega sploh še ni zgodilo :(
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Steinkauz ::

Enkrat sm šel k frendu inštalirat windowse pa dam notr cd pa lepo inštalacija, pol pa ga dam ven za serijsko pa se je še vedno vrtil ko nor in je skoču ven z pogona pa po celi sobi po tleh laufal. K frizbi :D Pol pa pogledam pa same praske :\
No ja na srečo je bla varnostna kopija >:D

zk_eu ::

morn potrkat, da se mi ej to zgodil samo 1-krat, pa še to mnde 5 let nazaj, cd-razletel na koščke.CD.ROMa se mi ni dal ga niti probavat pucat, sem šov si kr novga vzet :D

slinko ::

To se je tuf men že pred enim letom zgodil. lepo sem ga odpru pa vse spucu še s sesalcem sem posesal vse drobce. Dela k urca še dons

StajercSSS ::

Sma gledala s sestro slike,pa sam poči ko prasica.. In ewo ga,cd je letel na falate... :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

gavro ::

men se je tut to 1x zgodil sam ne an mojmu pCju ampak bratrancevem in mu je CD pocil in je sel komp na servis ker smo takrat bla stara okol 11 let in nismo mel pojma o pojmu.hehe dons bi pa sam spucu use sam smo bli se otroci hehehe:))

'FireSTORM' ::

vratc nisem mogel zapret do konca, se je zagozdil košček CD ploščka
vem da moram pazit na laser
ampak pred leti ko sem bil še mejhen pobalin sva z sošolcem razdrla zanič CDrom pogon in se je nama je kar sesul skupaj da ga nisva več mogla sestavit
in malo sva "pobožala" laser tako da je bil potem 1000% zanič :D

no drugače pa, operacija je uspela
pacient pa že okreva in veselo bere in peče
no in soba je polna srebrne folije

samo nisem vedel da lahko CD plošček kar tako razleti na miljon faktorjev v pogonu
videl sem že da je plošček poletel iz pogona ko si ga odprl, da pa razleti pa še ne
Those penguins.... They sure aint normal....

zk_eu ::

hahaha plošček poletev iz pogona, ko si ga odprl. Ka si gledo MythBusters na Discovery Channelu;) Nevm no, mogoče je možn :D

Matev ::

to se je meni enkart ali dvakrat zgodilo

/da je plošček poletel

'FireSTORM' ::

škoda da nimam več tistega starega pogona v delujočem stanju
bi ti ga poslal ;)

zlaufaš nekaj iz CDja
in ko je v polnem zagonu si pritisnil tipko za eject in CD se ni ustavil preden ga je pogon potisnil ven, še se je kar naprej vrtel z polno hitrostjo(verjetno ga je prehitro izpustil) in ko so vratca pogledala ven si se moral držat za glavo da nisi kaj dobil v glavo po možnosti
Those penguins.... They sure aint normal....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razneslo cd v cd-romu

Oddelek: Pomoč in nasveti
201667 (1137) postar_si
»

Komu je ze kdaj Cd-rom (RW) zlomu cd medtem k se je vrteu?

Oddelek: Strojna oprema
8960 (814) swar
»

CD-r razgnal

Oddelek: Pomoč in nasveti
121361 (931) AngelOfDeath
»

Eksplodirajoči CDji?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231866 (1222) krucymucy
»

Ko vam v CD-ROM-u raznese CD...

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
271946 (1946) Brane2

Več podobnih tem