» »

Nokija 3310 in 3330

Nokija 3310 in 3330

Dalmatinc ::

me zanima kakšna je razlika poleg WAP-a

Pa ali nokija 3310 umogoca animerane slike ali samo 3330 in ali so te animirane če jih 3310 vredne 6k z wapom vred :)

hvala

TinkaPinka ::

Za bolj podrobne razlike je najbolje, da si pogledaš na Mobisuxu pod Aparati, in primerjaš ta dva aparata (imajo tudi možnost primerjave).

Drugače pa si bistvo že sam ugotovil - 3330-ka ima wap in animirane slike, 3310-ka pa tega nima. Poleg tega ima 3330-ka 5 iger, 3310-ka pa 4. 3330-ka ima tudi dodaten pomnilnik za telefonske številke.
Mislim, da je to bolj ali manj vse.
I am easy to please as long as I get my way.

Zgodovina sprememb…

Dalmatinc ::

Pol mi pa povjte a se splača dat 6k za animirane slike in WAP?
A se mi splača doplačat za 3330?

R0K ::

Hum nevem ... če že misliš glih mobitel kupvat, kup raje kakšnega z HSCSD in GPRS ... da bo Wap delal hitreje ... tu ti pol priporočam kakšnega Simensa (modeli 45) ...

SkIDiver ::

Jz nebi dal. 3310 mi zadostuje, edino pogrešam IR. Drugače pa moji sošolci jamrajo da frezne mobitel, ko hoče igrat igrce. Zakaj to rata tut na servise ne vedo.

Dalmatinc ::

Eh........nevem no.........pomoje je uno nalaganje animiranih scren serverjev pa dodatnih slikc fuul kul zadeva. Ali pa tudi ne.
Nevem zarad wapa mi je vseen kurac. Mal me samo te animirane slike privlačijo.

SkIDiver ::

Za 6 k preživim tut brez animiranih slik:)

Če maš dnar si omisl 6210. je vredna svojga dnarja

Dalmatinc ::

Ja pa baje se da pol noter inportirat še dodatke za igre........No še mnenja koga drugega?
Pa glede na to da telefon kupujem najmanj za en let.

Prosim še kakšen info?:D

BaRtMaN ::

Ti kr 3310 kup, je čist ql. Tiste animirane slikce ti lohk pošlje kdo, pa je slikca pr mir pa ni panike. WAP itaq totalno sux, sploh ne vem zakva bi ga kdo uporabljal. 3330 ma edin tist Fliper (igrco), sm se zaslon skos premika da še kuglce na vidš. No, jst mam 3310 že od decembra 2000 in sm z njo zelo zadovolen (prej sm mel kosca - acerja:(). Edin tok da veš, Nokie niso zlo fizično vzdržljive. Men se je zaslon sfental, pa software me neki jebe (kr crkuje ob močnejših sunkih;(().
That's all.

Dalmatinc ::

baje ma malo 30 popravljeno tole z programsko upremo?

BaRtMaN ::

Ja, baje nokie 3310 (zgodnje) neki software jebe, čeprov mene ni nkol. Sm crkuje odkar sm zamenl zaslon.:'(

Gh0st ::

Jest mam recimo Nokio 3330. Zelo sem zadovoljen z njo. Zelo hitra odzivnost menujev, organizacije menujev je zelo dobra. Najbolj me veseli bolj kontrasten zaslon. Nokia 3330 ima nekakšno temno modrikasto matrico na ekranu in to naredi zelo lepše branje, kakor drugi sivinski ekrani. Moja sestra ima Nokio 3310 in je ne-bi kupil za nič na svetu, če bi imel možnost še enkrat izbirat.

you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Izak ::

Pri 3330 lahko tudi pobiras nove levele za igrice iz wapa. Zanimiva zadeva. Meni dela super in sm zelo zadovoljen z njo. :P

Gh0st ::

barto:
Rekel si, da Nokie niso tako vzdržljive. No ti bom povedal nekaj.

Imel sem Nokio 5110 in mi je enkrat padla z balkona (okoli 4 m) na ploščice -- dela.
Potem sem enkrat tekel in mi je iz žepa padla na nogo, ki se je v momentu premaknila naprej tako da sem brcnil telefon v vrata -- dela.
Mat je škropila rože z vodo (ene fikuse -- donno) in je bil moj telefon zravn, tkod a je bil moker (ne preveč -- malo rosast ekran) in -- dela!!!!!!!
Bil je že 3x popolnoma razstavljen (by Me) pa še vedno dela:D .
Zdej ga uporabla moja Mat, pa dela k v pravljici!!!!
In veste zakaj? Ker na ekranu piše "Powered by LINUX":D :D HA HA!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

BaRtMaN ::

Gh0st:
Sej čist verjamem za 5510, sam jst mam take izkušnje s svojo 3310. Sicer v WAPu ne vidm druge koristnosti kot v nadgrajevanju softweara pa loadanju leelov za igrce kot napisano zgorej. Moj zamenjan zaslon je čudn: velik temnejši je kot originalen (sošolcu se ekran ful bolj svet kot men) pa opaz se zaostajanje prikaza na ekranu (v meniju se premikam pa vidm še zmeri prejšen zaslon;( ). Aja, sm omenu da mi pr zvočniku nekej ropota? KOt ropotulca, peezda!:O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512417 (8586) Azrael
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612165 (10341) atubbuta
»

GSM-PC

Oddelek: Strojna oprema
231832 (1518) SkIDiver
»

SiMobil Pomlad - Nokia 3310, DA ali NE?

Oddelek: Loža
432624 (2189) Fantom
»

ker mobitel mate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705360 (4773) Morpheus

Več podobnih tem